02.08.2011, 11:27

SG leasing

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

SG Equipment Leasing Polska działa na polskim rynku od 14 lat. Spółka jest częścią międzynarodowej grupy Societe Generale. Przedsiębiorstwo dostarcza produkty i usługi finansowe w 23 krajach na czterech kontynentach: Europie, Australii, Azji i Ameryce Północnej.

Leasing to dzisiaj najczęstsza forma finansowania inwestycji. Stanowi nowoczesną i efektywną formę wsparcia, która nie wymaga angażowania większych własnych środków.

Jest to także szansa na pozyskanie nowych technologii, zakup niezbędnego sprzętu do prowadzenia działalności gospodarczej. Ma także wpływ na zwiększenie płynności finansowej leasingobiorcy.
 
SG Leasing to przedsiębiorstwo, które ma bardzo duży udział w polskim rynku. Firma zajmuje się dystrybucją takich przedmiotów leasingowych jak: środki transportu, urządzenia innowacyjnych technologii, w tym wyspecjalizowany sprzęt IT, sprzęt budowlany czy roboty przemysłowe.


W ofercie SG leasing znajdują się także inne niestandardowe formy finansowania środków trwałych. Firma bazuje na wieloletnim doświadczeniu w każdym sektorze gospodarki w jakim udziela wsparcia. Eksperci, którzy pośredniczą w finansowaniu są wyspecjalizowani w dziedzinie finansów oraz poszczególnych branż. Zapewniają zindywidualizowane doradztwo oraz wsparcie merytoryczne w kwestii handlowej, prawnej czy podatkowej.
 
Na każdym poziomie obsługi, SG leasing zapewnia kompleksowe i kompetentne usługi. Istnieją dwa główne rodzaju leasingu, są nimi leasing operacyjny oraz finansowy.
 
Leasing operacyjny, jest najczęściej wykorzystywana formą finansowania przez przedsiębiorców, ponieważ leasing finansowy nie daje klientom możliwości rozliczenia się z podatku VAT. Ponadto ów podatek należy uregulować z góry. W przypadku leasingu operacyjnego do kosztów uzyskanych przychodów, można wliczyć ubezpieczenie, które najczęściej dostajemy w pakiecie leasingowym np. auta.

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (02.08.2011).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2795 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora