RSS

RSS (Really Simple Syndication) to format przekazywania nagłówków wiadomości, oparty na języku XML. Przesyłane nagłówki zawierają skrót wiadomości oraz są jednocześnie linkiem do strony, na której znajduje się pełna treść wiadomości.

Korzystanie z RSS jest bezpłatne. Do otrzymywania wiadomości RSS konieczny jest specjalny czytnik (np. Feed Reader, RSS Reader, Google Reader) lub dostosowana do tego przeglądarka stron internetowych (np. Mozilla, Firefox, Opera).

Jeśli posiadasz już odpowiednie oprogramowanie lub przeglądarkę stron internetowych, wybierz kanały RSS, które Cię interestują i dodaj ich adresy do swojego czytnika. Od tej pory będziesz otrzymywać skróty wiadomości z wybranych przez Ciebie zagadnień.

Na Comperia.pl dostępnych jest siedem kanałów produktowych, kanał prezentujący informacje z rynków finansowych, kanał zawierający przygotowywane przez Comperia.pl raporty, a także wspólny kanał zawierający wszystkie wiadomości.

Szczegółowa lista kanałów tematycznych znajduje się panelu nawigacyjnym po lewej stronie. Kliknij w wybrane kanały, dodaj je do swojego czytnika RSS i bądź na bieżąco.

Zachęcamy do skorzystania z naszych kanałów RSS!