Redaktor/Redaktorka Serwisu Internetowego
2017-05-04 10:24:00

Comperia.pl S.A. jest fintechem, w skład którego wchodzi największa w Polsce porównywarka finansowa Comperia.pl oraz nowoczesna multiagencja ubezpieczeniowa Comperia Ubezpieczenia. Nasza Grupa kreuje nowoczesne rozwiązania technologiczne z zakresu finansów osobistych, marketingu afiliacyjnego oraz produktów ubezpieczeniowych.

Nasza misja brzmi: "Pomagamy wybrać właściwy produkt lub usługę. Oszczędzamy Twój czas i pieniądze". Jej realizacja możliwa jest dzięki naszemu zespołowi, który składa się z kreatywnych i nie bojących się wyzwań młodych ludzi. Aby dalej się rozwijać potrzebujemy więcej takich osób!

Jeśli szukasz miejsca pracy, w którym Twoje zaangażowanie i kreatywność padną na żyzną glebę, to Comperia.pl jest właśnie takim pracodawcą!

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko: redaktorka/redaktor.

Poszukujemy osoby, która po prostu lubi pisać o finansach osobistych oraz posiada wiedzę z zakresu produktów bankowych i/lub ubezpieczeniowych.

Zakres obowiązków:

- tworzenie artykułów o tematyce związanej z finansami osobistymi: porady i rankingi produktów finansowych publikowane na serwisach należących do grupy Comperia.pl (Comperia.pl, Banki.pl, eHipoteka.com itp.)

- promowanie w mediach społecznościowych swoich treści z wykorzystaniem oficjalnych kont Comperia.pl

- konstruowanie krótkich wpisów poradnikowych/informacyjnych na Comperia.pl w ramach projektu Finanse na Żywo

- dziennikarska aktywność na profilach społecznościowych

- kreowanie nowych rozwiązań i pomysłów mających na celu przyciągnięcie użytkowników na strony grupy Comperia.pl oraz promocję w Internecie, z pomocą różnych narzędzi tworzonych treści

Miejsce zatrudnienia:

- praca zdalna lub w biurze stacjonarnym w Warszawie

Wymagania:

- lekkie pióro i umiejętność analitycznego myślenia

- bardzo dobra znajomość zasad pisowni j. polskiego

- znajomość produktów finansowych

- sprawne wyszukiwanie tematów artykułów i rzetelność podczas ich tworzenia

- łatwość tworzenia treści w mediach społecznościowych i budowania wizerunku specjalisty w zakresie finansów osobistych

- znajomość nowoczesnych narzędzi komunikacji dziennikarskiej, ze szczególnym uwzględnieniem mediów społecznościowych

- mile widziane doświadczenie w tworzeniu i obróbce treści video

CV oraz przykładowe autorskie teksty prosimy wysyłać na adres praca@comperia.pl, ze słowem “Redaktor serwisu internetowego” w tytule wiadomości. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

W CV należy zamieścić następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).