2009-11-04 16:21:09

Ranking kont bankowych-sprawdź czy warto zmienić swój ROR!

Konto bankowe jest wręcz nieodłącznym elementem funkcjonowania każdego z nas. Zarządzanie przychodami i wydatkami poprzez rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy pozwala na łatwy przegląd finansów. Ponadto, znacznie skraca potrzeby na to czas. Comperia.pl podpowiada, w jakim banku najlepiej założyć konto! Oto nasz ranking kont bankowych-listopad 2009!
Przy wyborze konta osobistego powinieneś w pierwszej kolejności rozważyć sposób, w jaki będziesz z niego korzystać. Czy większość przelewów dokonywanych będzie przez Internet? A może gotówkę będziesz wypłacać z bankomatu? To wszystko ma znaczenie, w szczególności, gdy chcesz minimalizować koszty związane z prowadzeniem rachunku.
 
Najtańsze konta bankowe
 
Nasz  listopadowy ranking kont bankowych pokazuje, że najtańsze konta dostępne są w Polbanku, mBanku i Multibanku. Za ich prowadzenie nie zapłacić ani złotówki. Jedyne koszty, z jakimi możesz się spotkać to dobrowolne ubezpieczenie karty wydawanej do rachunku. W przypadku eKonta mBanku jest to kwota 1,70 zł miesięcznie.
 

Pamiętaj! Oferty kont mogą się często zmieniać więc za każdym razem korzystaj z naszej porównywarki kont bankowych, by wiedzieć co się dzieje z ofertą kont bankowych!

 

Ranking kont bankowych-listopad 2009:
 
1. Sprawdź konta osobiste                     koszt użytkowania: 0 zł miesięcznie
2. Lukas Bank                        koszt użytkowania: 1 zł miesięcznie
3. ING Bank Śląski                  koszt użytkowania: 3 zł miesięcznie
 
 
Jak pokazuje nasz ranking widać, w zależności od banku przyjdzie nam zapłacić za użytkowanie konta nawet do 5,5 zł miesięcznie. Jest to stosunkowo dużo. Nie mniej jednak, należy zdawać sobie sprawę, iż wraz z wysokością opłaty rośnie także funkcjonalność konta. Przy dokonywaniu ostatecznego wyboru należy zatem zwrócić uwagę nie tylko na koszty, ale także na możliwości danego konta.
 
Chcesz podyskutować o kontach i bankach internetowych? Zapraszamy do dyskusji na naszym forum o kontach!

Comperia.pl

 

2009-11-04
Top 3 kredyty hipoteczne
Rodzaj
Kwota
Okres
lat
Pokaż
Bank
Oprocentowanie
1
3.7 %
2
3.84 %
3
4.02 %
Kredyty hipoteczne