13.09.2011, 11:32

Przyjazny kredyt hipoteczny w Kredyt Banku

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Brak prowizji za przyznanie kredytu, finansowanie 100 proc. wartości nieruchomości, obniżka marży o 0,5 p. proc. - tym kusi Kredyt Bank w ramach swojej promocyjnej oferty kredytu hipotecznego. Bank udziela kredytów mieszkaniowych w złotych (także w programie Rodzina na Swoim) i euro, nawet na 40 lat.

Wkrótce ujrzymy na ekranach telewizorów duet Mann&Materna w nowych spotach. Tym razem satyrycy zachwalać będą przyjazny kredyt hipoteczny Kredyt Banku. Akcja promocyjna potrwa do 23 października br. Ale na czym konkretnie rzeczona promocja polega? Bank przede wszystkich premiuje lojalność swoich klientów. Czyli - im więcej produktów Kredyt Banku nabędą, tym niższa marża w kredycie hipotecznym zostanie narzucona. Maksymalną obniżkę, czyli 0,5 p. proc., zdobędzie się decydując się na wszystkie z wymienionych produktów: rachunek osobisty, karta debetowa lub kredytowa, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie od utraty pracy. Przy wybraniu tylko części z tych produktów, zniżka nie będzie tak wysoka - np. 0,3 p. proc. wybierając ROR i kartę, 0,4 p. proc. w zamian za ROR, kartę i ubezpieczenie na życie.

Kredyt Bank nie pobierze także prowizji za przyznanie kredytu. Od nikogo, niezależnie od spełnienia jakichkolwiek warunków. Także bezpłatny jest, jak zapewnia bank, cały proces ubiegania się o kredyt, a opłata za wycenę nieruchomości zostanie pobrana dopiero po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej. Wysokość marż jest już z kolei zależna, i to nie tylko od wybranych dodatkowych produktów, ale także oczywiście od kwoty kredytu i LTV, czyli stosunku wysokości kredytu do wartości nieruchomości. Zatem, np. dla kredytu w wysokości 250 tys. złotych z 20-procentowym wkładem własnym i  w  przypadku korzystania przez klienta z rachunku osobistego i karty kredytowej lub debetowej, marża w kredycie w PLN wyniesie 1,3 proc., a w EUR - 1,9 proc.

Wśród innych zalet swojego produktu bank wymienia finansowanie do 100 proc. wartości nieruchomości w PLN i EUR, nawet 40-letni okres kredytowania, mało formalności i szybką wypłatę środków oraz brak opłaty za wcześniejszą spłatę lub nadpłatę kredytu po pięciu pierwszych latach, lub w ich trakcie, jeśli kwota wcześniejszej spłaty nie przekracza 20 proc. salda zadłużenia.

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (13.09.2011).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2795 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora