08.11.2010, 15:58

Promocyjny kredyt gotówkowy w Lukas Banku

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Od dziś do 17 grudnia trwa promocja kredytów gotówkowych Lukas Banku. Oprocentowanie od 8,99 proc. i 0 proc. prowizji dla posiadaczy rachunku osobistego – tym instytucja kusi nowych kredytobiorców.

Aby sięgnąć po tak atrakcyjne warunki, należy oczywiście spełnić kilka wymogów. Między innymi założyć w banku konto (uwaga! Nie mogą to być rachunki: Solista Biznes, Sonata Biznes, Symfonia Biznes) i pisemnie zobowiązać się do comiesięcznego wpływu nań w wysokości przynajmniej 800 zł przez cały okres trwania kredytu. Klienci już posiadający rachunek w tym banku także mogą liczyć na brak prowizji za rozpatrzenie wniosku kredytowego i udzielenie kredytu, jeśli tylko będą w stanie pochwalić się comiesięcznym zasilaniem swego konta co najmniej ośmiuset złotymi przez ostatni kwartał, i oczywiście nie jest to któreś z kont: Solista Biznes, Sonata Biznes, Symfonia Biznes. Co więcej, w momencie zawierania umowy kredytowania należy równocześnie założyć zlecenie stałe na spłatę rat kredytu lub zobowiązać się do tego ruchu.

Lukas Bank oferuje kredyt na kwotę do 80 tys. zł, nawet na okres 6 lat.

Jak przewidywała (a wręcz stwierdzała, bo było to pewne) Comperia w najnowszym rankingu kredytów gotówkowych, banki ruszą z ich ofensywą przed świętami Bożego Narodzenia. Lukas Bank zrobił pierwszy, naprawdę odważny ruch. Kto da więcej... za mniej?

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (08.11.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2765 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora

Zobacz dyskusje na forum
Forum o kredytach
Promocyjny Kredyt Gotówkowy w Bank BGŻ BNP Paribas S.A 5.4.2016 10:33 przez:
Kawulka
Promocyjny kredyt gotówkowy w mBanku 29.9.2015 10:57 przez:
Tadeo
Jaki kredyt na zmianę eternitu? 12.4.2015 20:14 przez:
ElżbietaMaj

forum o kredytach