16.03.2010, 16:40

Promocja kredytu gotówkowego w Kredyt Banku

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Od 16 do 29 marca br. potrwa w Kredyt Banku promocja kredytu gotówkowego i rachunku Ekstrakonto. Kredyt gotówkowy bez prowizji i opłaty za rozpatrzenie wniosku o udzielenie kredytu. Oferta przeznaczona jest dla posiadaczy rachunku Ekstrakonto.

Kredyt gotówkowy jest udzielany na okres do 5 lat. Maksymalna kwota kredytu możne wynieść 100 tys. zł. Dla pożyczek do 20 tys. zł bank nie wymaga zabezpieczeń. Oprocentowanie może być zmienne lub stałe, w zależności od okresu kredytowania. Spłata następuje w ratach równych lub malejących.

 
Klienci, którzy otworzą w ciągu dwóch najbliższych tygodni Ekstrakonto z deklaracją wpływów- przez 3 miesiące zostaną zwolnieni z opłat za jego prowadzenie. Ekstrakonto łączy w sobie ofertę rozliczeniową, depozytową i kredytową. Do rachunku wydawane są karty płatnicze (Visa i MasterCard) z możliwością skorzystania z ubezpieczenia od rabunku gotówki pobranej w bankomacie lub od nieuprawnionego użycia karty.
 

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (16.03.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2760 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora