14.01.2010, 15:41

Promocja kredytów hipotecznych w Banku Millennium

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Jeszcze do 28 lutego br. potrwa promocja kredytów hipotecznych w Banku Millennium, w ramach której bank nie pobierze opłaty za wycenę nieruchomości w momencie rozpatrywania wniosku o kredyt oraz obniży prowizję za udzielenie kredytu do 1 proc. jeśli kredytobiorca przystąpi do ubezpieczenia od utraty stałego źródła dochodu.

Bank nie pobierze opłaty za wycenę nieruchomości w momencie rozpatrywania wniosku o kredyt- będzie ona wymagana dopiero przy podpisywaniu umowy kredytowej. Jeśli kredytobiorca nie przystąpi do ubezpieczenia od utraty stałego źródła dochodu bank naliczy standardową prowizję w  wynosi 2% kwoty kredytu.

Bank Millennium oferuje atrakcyjne oprocentowanie i marże  już od 1,6 proc. Finansuje do 100 proc. wartości mieszkania lub domu. Bank zapewnia również  korzystny okres kredytowania - do 35 lat, akceptuje wiele różnych źródeł dochodu. Istnieje także możliwość skorzystania z 24-miesięcznej karencji w spłacie kapitału i wakacji kredytowych.

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (14.01.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2773 artykuły -

zobacz inne artykuły tego autora