06.12.2010, 15:45

Produkty hipoteczne Deutsche Banku: niższe marże i prowizje

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Mnóstwo promocyjnych zmian w swojej ofercie kredytowej wprowadził Deutsche Bank. Do końca marca 2011 nie pobiera prowizji przygotowawczej przy kredycie Rodzina na Swoim, obniżył marże dla kredytów konsolidacyjnych i pożyczek hipotecznych, a inne marże też obniży, jeśli skorzysta się z produktu inwestycyjnego banku.

Promocyjny brak prowizji przy kredytach z rządowego programu Rodzina na Swoim obowiązywać będzie przez niemal 4 miesiące. Przypominamy, iż do końca roku Deutsche Bank nie pobiera także prowizji od „zwykłych” kredytów hipotecznych.

Ponadto, bank obniży marże kredytowe dla kredytu mieszkaniowego (oprócz Rodziny na Swoim oraz Nowej Hipoteki w PLN), konsolidacyjnego oraz pożyczki hipotecznej, jeśli przystąpi się do produktu inwestycyjnego z linii db Inwestuj w Przyszłość i wpłacać będzie się nań miesięcznie min. 200 PLN. Marże będą niższe o 0,1 pkt proc. w przypadku kredytów złotówkowych, do 0,6 pkt proc. dla tych w walucie Eurolandu i 0,8 pkt proc. dla zaciągniętych we frankach szwajcarskich.

Co więcej, ogólnie obniżone zostały marże dla kredytów konsolidacyjnych oraz pożyczki hipoteczne (dla wszystkich walut). Po uwzględnieniu obniżek z racji użytkowania db Inwestuj w Przyszłość marże w kredytach konsolidacyjnych mogą wynieść minimalnie: 1,9 proc. dla kredytów w złotych polskich, 2,5 proc. dla tych w euro, i 3,9 proc. dla zobowiązań we frankach, a dla pożyczek hipotecznych: 2,4 proc. w PLN oraz 2,9 proc. w EUR. Ostateczna wartość zależy oczywiście od poziomu LTV czy od korzystania z innych produktów Deutsche Banku.

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (06.12.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2781 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora