Praca w Comperia.pl

 

Comperia.pl jest pierwszą i największą w Polsce internetową porównywarką finansową. Spółka umożliwia internautom wybór najlepszych produktów spośród ofert ponad 75 banków, ubezpieczycieli, firm leasingowych i TFI. Obecnie Comperia.pl to nie tylko oferty finansowe, Spółka w czerwcu 2014 roku kupiła największy serwis branży telekomunikacyjnej - TELEPOLIS.PL.

Obecnie w ramach grupy Comperia.pl działa 7 portali o tematyce finansowej i telekomunikacyjnej, w tym: Comperia.pl, TELEPOLIS.PL, eHipoteka.com, Autoa.pl, Kontoteka.pl, ComperiaLead.pl i Banki.pl. Miesięcznie odwiedza je ponad 1,5 mln internautów.

Istniejemy już ponad 10 lat. W konkursie Innowator Wprost w roku 2013 zostaliśmy wyróżnieni jako jedno z najbardziej innowacyjnych polskich przedsiębiorstw. W marcu 2014 roku zadebiutowaliśmy na Giełdzie Papierów Wartościowych, zaś w 15. edycji Deloitte Technology Fast 50 CE, rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie Środkowej, Comperia.pl zajęła drugie miejsce.

W związku z dalszym, dynamicznym rozwojem całej Grupy stale poszukujemy osób z pasją, otwartych na niestandardowe rozwiązania i ceniących sobie rozwój. Jeśli jesteś taką właśnie osobą i czujesz, że mógłbyś wnieść wiele nowych pomysłów lub lepszą jakość do naszej firmy, a jednocześnie nie boisz się wyzwań… Nie czekaj, wyślij CV na adres praca@comperia.pl


Administratorem Twoich danych osobowych będzie Comperia.pl S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Konstruktorska 13 (wejście F).

Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie Twojej dobrowolnej zgody wyrażonej poprzez przesłanie dokumentów rekrutacyjnych np. CV. Masz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

W razie pytań możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych pod adresem e-mail iod@comperia.pl.