Praca w Comperia.pl

Comperia.pl jest pierwszą i największą w Polsce internetową porównywarką finansową. Spółka umożliwia internautom wybór najlepszych produktów spośród ofert ponad 75 banków, ubezpieczycieli, firm leasingowych i TFI. Obecnie Comperia.pl to nie tylko oferty finansowe, Spółka w czerwcu 2014 roku kupiła największy serwis branży telekomunikacyjnej - TELEPOLIS.PL, oraz uruchomiła porównywarki GSM na stronach comperia.pl , telepolis.pl i w programie partnerskim Comperia Lead.

Obecnie w ramach grupy Comperia.pl działa 7 portali o tematyce finansowej i telekomunikacyjnej, w tym: Comperia.pl, TELEPOLIS.PL, eHipoteka.com, Autoa.pl, Kontoteka.pl, ComperiaLead.pl i Banki.pl. Miesięcznie odwiedza je ponad 1,5 mln internautów.

Istniejemy już 7 lat. W konkursie Innowator Wprost w roku 2013 zostaliśmy wyróżnieni jako jedno z najbardziej innowacyjnych polskich przedsiębiorstw. W marcu 2014 roku zadebiutowaliśmy na Giełdzie Papierów Wartościowych, zaś w tegorocznej, 15. edycji Deloitte Technology Fast 50 CE, rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie Środkowej, Comperia.pl zajęła drugie miejsce.

W związku z dalszym, dynamicznym rozwojem całej Grupy poszukujemy kandydatek i kandydatów do pracy na nastepujące stanowiska: