21.10.2010, 15:22

PKO BP: Kredyty z Rodziny na Swoim jeszcze bardziej preferencyjne

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Bank PKO BP wprowadził kilka zmian w warunkach udzielania preferencyjnych kredytów objętych programem Rodzina na Swoim. Jest to odpowiedź instytucji na spore zainteresowanie klientów zobowiązania z dopłatami Banku Gospodarstwa Krajowego.

Wśród zaproponowanych przez PKO BP nowych, korzystniejszych warunków przyznawania kredytów z programu „Rodzina na Swoim”, znalazły się między innymi zapisy głoszące, iż maksymalny okres kredytowania wyniesie teraz 30 lat oraz że bank jest gotów sfinansować nawet do 100 proc. wartości nieruchomości, która stanowi zabezpieczenie kredytu. Ponadto PKO BP nie pobierze prowizji za udzielenie kredytu, jeśli klient zdecyduje się na zakup w instytucji 4-letniego ubezpieczenia od ryzyka utraty pracy. Obniżono także – do 1,38 proc.- minimalną wartość marży, choć jej wysokość zależna będzie od tego, czy klient postanowi skorzystać z określonych produktów banku.

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (21.10.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2795 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora