19.08.2011, 12:32

Pekao S.A. dla dzieci, które za kilka dni będzie trzeba wyprawić do szkoły

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Z myślą o rodzicach uczniów dopełniających obowiązku szkolnego Pekao S.A. przygotował wyjątkową ofertę: obniża oprocentowanie pożyczki ekspresowej, wprowadza nowe rabaty do programu o nazwie „Płać kartą, bo warto!” oraz organizuje konkurs dla dzieci i rodziców. Z tańszej pożyczki ekspresowej można skorzystać do 17 września.

Wyprawka szkolna z roku na rok staje się coraz bardziej kosztowna. Jeżeli w domowym budżecie na ten cel, zabraknie środków, to zawsze można pożyczyć je. Gdy nie pomoże rodzina lub znajomi, pozostaje instytucja finansowa. Jedną z największych w Polsce jest Pekao S.A., która w naszym kraju ma ponad 1000 oddziałów.
Dzięki specjalnemu kuponom (te ostatnie są dystrybuowane w prasie oraz można jest otrzymać w niektórych placówkach) potencjalni kredytobiorcy mogą liczyć na korzystne oprocentowanie i zerową prowizję. Bank deklaruje, że RRSO takiego kredytu gotówkowego wyniesie 16,12 proc., a oferta jest aktualna do 17 września.

Ponadto ruszył również konkurs „5 wspaniałych do zadań specjalnych”. Osoby, które najszybciej dokonają 6 transakcji kartą Maestro lub Debit MasterCard (każda musi opiewać na kwotę minimum 10 zł) oraz dostarczą pod wskazany adres (np. korzystając z usług poczty lub kuriera) potwierdzenia tych operacji, otrzymają nagrody.
 
Są nimi „wspaniałe” woreczki z przyborami szkolnymi. Za 3 takie transakcje bezgotówkowe przysługuje klientom odbiór (w placówkach banku) zestawu kredek. To i tak bardziej przydatne gadżety niż przed rokiem – w pierwszej edycji tego konkursy do były nakładki na pasy bezpieczeństwa z literkami P, E, K, A, O. Nic tylko krzyknąć głośne: wow!

Ale na tym nie koniec atrakcji (czyt. projektów marketingowych), jakie przygotowali bankowcy z Pekao S.A. Otóż wprowadzili kolejne rabaty w ramach programu partnerskiego „Płać kartą, bo warto!”. Do uzyskania są upusty cenowe za transakcje kartami płatniczymi wydanymi przez ten bank w:  księgarniach Bookland (do 50%), na stronie Empiku, w sklepie internetowym „Jedyny sklep” w British School na kursy językowe w British School.
Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (19.08.2011).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2773 artykuły -

zobacz inne artykuły tego autora

Zobacz dyskusje na forum
Forum o lokatach
Czy opłcaca się oszczędzać na IKE? 10.3.2015 9:31 przez:
Davidas

forum o lokatach