25.11.2010, 15:34

Otwarte Soboty Pożyczki Ekspresowej w Pekao SA

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Przez 3 kolejne soboty, począwszy od najbliższej – 27 listopada, w całej Polsce otwartych będzie ponad 3 razy więcej placówek Pekao SA niż zazwyczaj. Wszystko po to, aby udzielić Pożyczki Ekspresowej na święta tym, którzy w dzień powszedni nie mają czasu jej zaciągnąć.

Z Otwartych Sobót Pożyczki Ekspresowej w Pekao SA skorzystać będzie można w 226 placówkach banku (ich pełna lista na stronie internetowej banku). To część kampanii mającej promować Pożyczkę Hipoteczną jako sposób na sfinansowanie świątecznych wydatków. Niestety, jest to produkt ustępujący ofertom innych banków, chociażby atrakcyjnym propozycjom BNP Paribas Fortis czy Lukas Banku.

Najważniejsze parametry, który chwali się Pekao SA to: prowizja 0%, pożyczka nawet na 100 tys. PLN, okres spłaty do 6 lat, i decyzja banku podejmowana w jeden dzień.

Przedświąteczny okres to czas bankowej ofensywy kredytami gotówkowymi. Śledź doniesienia na Comperii lub systematycznie porównuj kredyty gotówkowe, a z pewnością nic Ci nie umknie!

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (25.11.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2760 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora