2009-10-07 08:58:10

Opinie o bankach mogą być naprawdę różne-sprawdź zanim wybierzesz bank

Jeden klient wynosi doradcę danego banku pod niebiosa. Inny miażdży konsultanta tej samej instytucji w bezlitosnej krytyce. Opinie o bankach mogą być naprawdę różne. Wszystko zależy od indywidualnych doświadczeń. Na Comperii również znajdziesz różne opinie o bankach oraz o produktach, które oferują. Wszystko po to, by wiedzieć więcej i lepiej wybrać.

Millennium to Millennium, Pekao to Pekao, bank to bank. Nikt w potocznych rozmowach nie dzieli się komentarzami o konkretnym oddziale danej instytucji. Mówi się raczej o banku jako takim. O tym, że tak długo rozpatruje wniosek, albo ma dobre warunki.

A może po prostu porównaj najlepsze oferty? Pomoże Ci w tym nasza porównywarka finansowa!

A przecież na opinię o bankach mają wpływ osobiste relacje z jego pracownikami. Chodzi o to jak konsultant zajął się Twoim wnioskiem, czy był dostępny, czy profesjonalnie odpowiadał na pytania i czy nie dzwonił co chwila z prośbą o dostarczenie nowych dokumentów. Wywiązał się z zadania wzorowo? – dobry bank. Zawalił sprawę na całej linii? – zły bank.

 
Znalezienie dobrego banku to często bardziej kwestia wyszukania odpowiedniego doradcy. Tak to już niestety jest, że w ramach tej samej instytucji pracują różni ludzie. I pomimo, że oferta jest dobra, że kredyty tanie, a lokaty wysokooprocentowane, to klient może być niezadowolony z usługi. Jak się dowiedzieć, gdzie dobrze obsługują? Na rynku bankowych opinii, czyli choćby na internetowym forum.
Nasza rada dla poszukiwaczy optymalnych rozwiązań finansowych? Znajdź dobry produkt pod względem ceny. A później, przy wykorzystaniu rad innych internautów znajdź doradcę, który Ci go dobrze „sprzeda”. Satysfakcja gwarantowana.
 

 
 
Chcesz podyskutować o bankach i ich ofercie? Zapraszamy do dyskusji na naszym forum!
 

Acha, i jeszcze jedna porada. Wśród opinii o bankach często pojawiają się te o wątpliwej rzetelności. Dodanie komentarza nic przecież nie kosztuje, a można tym sposobem wypromować swoje usługi. Przeczytane opinie trzeba więc najpierw przepuścić przez recenzyjne sito, a dopiero później na nich polegać.

Comperia.pl

2009-10-07
Top 3 kredyty hipoteczne
Rodzaj
Kwota
Okres
lat
Pokaż
Bank
Oprocentowanie
1
3.7 %
2
3.84 %
3
4.02 %
Kredyty hipoteczne