Dane aktualne na dzień 7.07.2016

oferta Play

Masz dość dotychczasowego operatora komórkowego? Chcesz skorzystać z usług innej instytucji? Na stronach porównywarki finansowej Comperia.pl możesz się zapoznać z ofertą Play ? jednego z najdynamiczniej rozwijających się podmiotów w branży GSM. Wejdź, sprawdź i wybierz usługę najlepiej spełniającą Twoje oczekiwania. Nie zwlekaj, zmień operatora już dziś!
Sortuj wyniki:
Umowa
Minuty
SMSy
Internet
Cena
Powiązane artykuły
Play otwiera market ubezpieczeniowy

Na rynku ubezpieczeniowym zagościła nowa marka: Play Ubezpieczenia. To nowa aplikacja od Play, który zapewnia swoim abonentom dostęp do katalogu polis wybranych towarzystw ubezpieczeniowych. Czy mobilny market ubezpieczeniowy od Play stanie się groźną konkurencją dla agentów.

29.12.2017
Gdzie najtańszy i najlepszy Internet mobilny?

Coraz wyższa jakość internetu mobilnego i mnogość ofert sprawiają, że w trakcie podejmowania decyzji o związaniu się umową z operatorem, stoimy przed dużym dylematem. Który telekom wypada najkorzystniej?

26.05.2015
Internet na kartę - porównujemy oferty operatorów

Technologia LTE sprawiła, że zwiększyło się zainteresowanie Internetem na kartę. Jest to niewątpliwe wygodne - wystarczy kart SIM i doładowania, gdy korzystamy z sieci, bez żadnej umowy.

21.02.2015