Dane aktualne na dzień 7.07.2016

Chcę nowy numer

Chcesz otrzymać nowy numer telefonu? Planujesz rozpocząć współpracę z nowym operatorem komórkowym? Comperia.pl to internetowa porównywarka ofert GSM, dzięki której szybko poznasz parametry dostępnych na rynku ofert i wybierzesz najlepszą z nich. Bez problemu znajdziesz optymalną dla siebie propozycję - podejmowanie decyzji jest teraz znacznie łatwiejsze!
Sortuj wyniki:
Umowa
Minuty
SMSy
Internet
Cena
Powiązane artykuły
Mix czy karta?

Osoba kupująca nowy numer telefonu zawsze stoi przed dylematem, którą ofertę wybrać. Operatorzy dają nam do dyspozycji: abonament, mix lub kartę. Postaramy przyjrzeć się bliżej dwóm ostatnim propozycjom.

11.03.2015
Przenosimy konto do nowego banku. Czy stary numer zostaje?

Masz dość swojego dotychczasowego konta? Jest za drogie, niefunkcjonalne, zbyt przestarzałe lub wprost przeciwnie - zbyt nowoczesne? Nie musisz tracić czasu na zakładanie nowego rachunku, a potem tracenie czasu na zamykanie tego dotychczasowego. Nowy bank może zrobić to za Ciebie. Tylko co z numerem starego konta po przeniesieniu usług?

29.11.2016
Plus Abonament: jak zmienić swój numer telefonu?

Posiadacze telefonów w Plus Abonament mogą w łatwy sposób zmienić swój numer telefonu. Wyjaśniamy, jak to zrobić i ile to kosztuje.

04.06.2015