15.11.2012, 08:32

Nowa Comperia.pl

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 7.2     / 10 (oddano 14 głosów)

Szukasz konta, karty kredytowej, kredytu, lokaty? Wystartowaliśmy właśnie z nowym, odświeżonym wyglądem porównywarki Comperia.pl.

Comperia.pl została praktycznie w całości odświeżona - począwszy od strony głównej oraz sposobu prezentacji porównywanych produktów, aż po udostępnienie nowych, użytecznych funkcji.

Możecie od dziś korzystać ze schowka, sprawdzić swoją zdolność kredytową w poszczególnych bankach oraz porównać i uzyskać ofertę kredytu udzielanego przez parabank, tzw. chwilówkę.

Już na stronie głównej widoczna jest informacja, ile produktów danego dnia zawiera nasze obiektywne, rzetelne i niezależne od banków porównanie. Dziś jest to między innymi 1560 lokat, 65 kredytów hipotecznych, 78 kredytów gotówkowych.

Zmiany są zgodne z nowoczesnymi trendami w internecie. Comperia wprowadzając nowy design pokazuje, że finanse mogą być proste i przyjemne. Wszystkie najważniejsze możliwości porównania produktów finansowych zostały zaprezentowane bezpośrednio na stronie głównej, na czytelnej i wizualnie atrakcyjnej siatce. Comperia posiada teraz również dynamicznie rozwijane menu, a pogrupowane kolorystycznie produkty dodatkowo ułatwiają poruszanie się w serwisie.

Na stronie głównej Comperia.pl starannie selekcjonuje i poleca bank posiadający najlepszą w danym momencie ofertę na rynku, np. najwyżej oprocentowaną lokatę lub najniżej oprocentowany kredyt.
Postawiliśmy na uproszczenie oraz usystematyzowanie informacji. Znalezienie lokaty niewymagającej założenia konta w banku, który oferuje najwyższe oprocentowanie jest prostsze niż kiedykolwiek. Wystarczy kliknąć tutaj i wybrać z lewej strony kategorię Lokaty bez konta. Z kolei do zaawansowanych obliczeń w nowej Comperii dostępny jest kreator umożliwiający dopasowanie wyników porównania.

Comperia.pl zmienia się, ale niezmienna pozostaje jej filozofia: obiektywne, aktualne i niezależne porównanie niemal wszystkich banków w Polsce oraz umożliwienie łatwego skorzystania z ich oferty dzięki formularzom kontaktowym.

Co sądzisz o nowej Comperii? Podziel się opinią: opinie@comperia.pl.

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (15.11.2012).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Marta Ośko
, ekspert Comperia.pl
295 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora

Masz kredyt na mieszkanie?
Obniż ratę kredytu nawet o 30%!
  • wybierz najkorzystniejszą ofertę obniżającą ratę
  • aplikuj online
Porównaj kredyty refinansowe
Potrzebujesz gotówki?
Pomożemy Ci wybrać kredyt z niską ratą!
  • porównaj online aktualne oferty 35 banków
  • aplikuj online
Porównaj kredyty gotówkowe
Chcesz założyć lokatę?
Oprocentowanie nawet 7%, porównaj i załóż lokatę przez Internet!
  • najwyższe oprocentowanie, bez podatku Belki
  • aplikuj online
Porównaj lokaty