03.08.2010, 10:35

Meritum Bank: kredyt gotówkowy on-line

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 7.7     / 10 (oddano 3 głosów)

W Meritum Banku otrzymać można kredyt gotówkowy do 60 tysięcy zł, bez wychodzenia z domu i bez konieczności otwierania konta.

Bank wprowadził możliwość wnioskowania o kredyt gotówkowy na dowolny cel on-line. Klient składa wniosek kredytowy za pośrednictwem strony internetowej Meritum Banku. Po złożeniu wniosku otrzyma mailem wiadomość, dzięki której będzie mógł zalogować się na stronie banku i poznać przygotowaną przez niego ofertę.
Wstępna decyzja kredytowa i oferta kredytu dostępna jest już po kilkudziesięciu sekundach od wysłania wniosku. Po pozytywnej decyzji banku i akceptacji oferty przez klienta, klient podpisuje umowę dostarczoną mu przez kuriera. Następnie w ciągu 2 – 3 dni bank przelewa środki na rachunek wskazany przez klienta.
 
Minimalna kwota „Klik Kredytu” wynosi 1 tys. zł, maksymalna- 60 tys. zł. Okres spłaty kredytu może zostać rozłożony na okres od 6 do 60 miesięcy. Bank nie wymaga poręczycieli i dodatkowych zabezpieczeń kredytu. Akceptowane źródła przychodów, to m.in.: umowa o pracę, kontrakt, emerytura, renta, działalność gospodarcza czy działalność rolnicza.
 
Po otrzymaniu kredytu klient spłaca stałe raty w wybranym przez siebie dniu każdego miesiąca. Dodatkowo, może on wcześniej spłacić kredyt bez dodatkowych opłat. „Klik Kredyt gotówkowy” Meritum Banku oprocentowany jest od 8,9 proc. do 15,9 proc. w zależności od jego kwoty oraz wybranej opcji ubezpieczenia, które jest nieobowiązkowe.
 

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (03.08.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2760 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora