24.05.2010, 11:07

mBank: kredyt samochodowy również w euro

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

mBank rozszerzył ofertę kredytów samochodowych dostępnych dotychczas w złotych polskich oraz frankach szwajcarskich, o kolejną walutę- euro. Stali Klienci otrzymają dodatkowo kredyty w euro z obniżonym oprocentowaniem i prowizją.
W ramach promocji dla stałych klientów - „Kredyt po EURopejsku”- bank obniża oprocentowanie o 2 pkt. proc. w stosunku do standardowego, a także zmniejsza prowizję za udzielenie w całym okresie kredytowania (2 proc. bez względu na okres kredytowania i wiek pojazdu).   Promocyjne warunki obejmują również refinansowanie kredytu z innego banku- oprocentowanie niższe o 2 pkt. proc. niż podane w Tabeli Oprocentowania.
W promocji udział wziąć mogą wszyscy klienci, którzy posiadają i prawidłowo obsługują przynajmniej jeden produkt kredytowy w mBanku od minimum sześciu miesięcy lub posiadają rachunek eKONTO, na który dokonują regularnych wpłat (także od minimum sześciu miesięcy).  Promocja potrwa do 20 lipca br.
Kredyt samochodowy w euro w mBanku może być przeznaczony na zakup nowego lub używanego pojazdu osobowego albo pojazdu ciężarowego do 3,5 tony. Minimalna kwota kredytu, tak samo jak w przypadku innych walut, wynosi 5 tys. zł. Maksymalna kwota kredytu może wynieść nawet 350 tys. zł (130 tys. w przypadku refinansowania), w tym do 100 tys. zł bez wkładu własnego. Okres kredytowania może wynieść od 6 miesięcy do 10 lat.
 

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (24.05.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2765 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora

Comperia.pl poleca
1970-01-01