16.08.2010, 12:16

mBank: kredyt gotówkowy na wyprawkę do szkoły

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

mBank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i przygotował dwie promocje kredytu gotówkowego z niższym oprocentowaniem i bez prowizji. Oferty przygotowane zostały z myślą o rodzicach, których dzieci idą już niedługo do szkoły.

„Gotówka na mały procent", to oferta skierowana zarówno do stałych jak i nowych klientów mBanku. Aby skorzystać z obniżonego do 8,59 oprocentowania wystarczy złożyć wniosek on-line za pośrednictwem strony www.mBank.pl, mLinii lub odwiedzając jeden z punktów sprzedaży: Centrum Finansowe lub mKiosk. Promocja obejmuje kredyty w wysokości do 4 tys. złotych z okresem kredytowania do 24 miesięcy.

„Ekspresowa gotówka bez prowizji" jest specjalną ofertą dla dotychczasowych klientów mBanku, którzy przed dniem rozpoczęcia promocji (16 sierpnia) przystąpili do Otwartej Umowy Produktowej - umożliwiającej zawieranie kolejnych umów z bankiem bez konieczności podpisywania osobnych dokumentów. W ramach akcji kredyt gotówkowy oferowany jest bez prowizji za udzielenie. Promocja dotyczy wszystkich kredytów gotówkowych, bez względu na ich wysokość i okres kredytowania. Z promocji „Ekspresowa gotówka bez prowizji" można również skorzystać w ramach „Oferty dla Ciebie".

Z promocji kredytu gotówkowego można skorzystać do 15 października br.

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (16.08.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2770 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora