29.11.2010, 11:01

Marża hipoteki w Deutsche Banku już od 1 procenta!

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Minimalna marża kredytów hipotecznych w PLN w Deutsche Banku spada do 1 proc. Niższa jej wartość ma zastosowanie dla wszystkich kredytów mieszkaniowych w banku – zarówno dla standardowych, jak i Nowej Hipoteki w PLN i kredytów z dopłatami rządowymi Rodzina na Swoim.

 czywiście ostateczna wysokość marży kredytu zostanie ustalona po przeanalizowaniu wniosku kredytobiorcy, i zależeć będzie chociażby od wysokości LTV czy ewentualnego korzystania z innych produktów Deutsche Banku - marża na poziomie 1 proc. to najniższa możliwa wartość. Dodatkowo, już tylko przez miesiąc, bo do końca roku, trwa w Deutsche Banku promocja, na mocy której nie trzeba uiszczać prowizji za otrzymanie kredytu mieszkaniowego w PLN lub EUR (zniżka nie dotyczy kredytów Rodzina na Swoim - za ich udzielenie bank pobiera standardową prowizję 2 proc., min.300 PLN). Z drugiej strony sytuacja ta ma także swój minus, mianowicie kredytobiorcom, którzy zdecydują się skorzystać z promocji 0% Prowizji, marża zostanie podwyższona o 0,2 pkt proc.

Dla kredytu mieszkaniowego w euro w wysokości 300 tys. PLN, z LTV na poziomie 80 proc., Deutsche Bank ma wyróżniające się warunki oprocentowania rzeczywistego. W kredytach złotówkowych przy analogicznych założeniach bank nie wychodzi już tak korzystnie.

Comperia.pl

 

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (29.11.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2765 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora