07.10.2010, 10:01

LUKAS Bank wydłuża Promocję 0% prowizji

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Klienci zainteresowani produktami kredytowymi LUKAS Banku mają szansę do 15 października uzyskać kredyty bez ponoszenia kosztów prowizji za ich udzielenie.
Wystarczy, że w okresie obowiązywania promocji klient podpisze umowę o kredyt gotówkowy, hipoteczny lub samochodowy, a skorzysta z kredytu bez prowizji oraz dodatkowo otrzyma od banku miły upominek. Jeśli w okresie obowiązywania promocji klient podpisze umowę o Indywidualną Linię Kredytową lub kartę kredytową również może liczyć na mały upominek.
 
Kredyt gotówkowy w LUKAS Banku można uzyskać do kwoty 80 tys. zł. Klient ma możliwość samodzielnego ustalenia czasu spłaty kredytu, który można rozłożyć aż na 72 miesiące. Bank gwarantuje atrakcyjne oprocentowanie już od 8,99 proc.
 
Klienci zainteresowani kredytem mieszkaniowym z przeznaczeniem na zakup mieszkania, domu, działki lub budowy domu liczyć mogą na niską marżę kredytu już od 1,4 proc. LUKAS Bank udziela kredytów nawet do 100 proc. wartości nieruchomości z okresem spłaty do 35 lat.
 
Kredytem samochodowym LUKAS Banku sfinansować można pojazd nowy lub używany z oprocentowaniem już od 7,49 proc.. Klient uzyskują decyzję kredytową w godzinę. Kredyt samochodowy zaciągnąć można na 120 miesięcy.
 
Comperia przypomina, że bardzo ciekawe, promocyjne oferty kredytów hipotecznych posiada obecnie również ING Bank Śląski, Pekao SA oraz BOŚ Bank-to kredyty w PLN. Jeśli ktoś szuka pożyczki w euro, to powinien rozważyć ofertę DnB Nord lub PKO BP.
 
Porównaj wszystkie kredyty hipoteczne
 
Indywidualna Linia Kredytowa jest idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy często mają nieprzewidziane wydatki. Podpisując umowę o Indywidualną Linię Kredytową zyskują nawet do 50 tys. zł oraz przez 7 dni w tygodniu korzystają z limitu kredytowego bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.
 
Klientom, którzy lubią duże zakupy przez Internet lub zakupy za granicą LUKAS Bank proponuje Kartę Kredytową Gold, Silver lub FURORA. Gwarantują one dokonywanie bezpiecznych zakupów przez Internet lub w dowolnym sklepie na całym świecie. Spłatę zadłużenia dopasować można również do swoich potrzeb, rozkładając je np. na równe raty aż do 24 miesięcy, albo spłacając całość w dogodnym okresie bezodsetkowym.
 
Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (07.10.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2765 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora

Zobacz dyskusje na forum
Forum o kredytach
Pozew zbiorowy przeciwko Credit Agricole 23.12.2014 22:47 przez:
gasik
Lucas Bank 31.7.2014 12:40 przez:
lusia944

forum o kredytach