19.05.2010, 09:42

LUKAS Bank: kredyt ratalny przez Internet

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

LUKAS Bank wprowadził nową funkcjonalność- kredyt ratalny dla klientów internetowych na największych porównywarkach cenowych Skapiec.pl oraz Ceneo.pl. Klienci, którzy znaleźli dla siebie odpowiedni towar w sklepach internetowych, mogą zakupić go w dogodniej dla nich formie płatności, w tym przypadku kredycie ratalnym LUKAS Banku.
Z LUKAS Rat można skorzystać w sklepach internetowych dokonując zakupów na kwoty od 500 do 10 tys. zł. Wniosek o raty składa się on-line. W kolejnym kroku z klientem kontaktuje się pracownik LUKAS Banku w celu omówienia dalszych formalności wymaganych do zawarcia umowy kredytowej. Liczbę rat, ich wysokość i termin klient może dopasować do swoich możliwości finansowych.
Klienci LUKAS Bank mogą także płacić za zakupy dokonywane w Internecie za pomocą większości kart kredytowych i usługi LUKAS e-przelew.
 

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (19.05.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2770 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora