05.11.2009, 14:55

Lokaty bankowe Noble Bank-najlepsza jakość i oprocentowanie?

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 1     / 10 (oddano 1 głosów)

Noble Bank należy do banków, które skupiają się na tzw. private bankingu czyli usługach bankowych dla bogatszych klientów. Jednak w swojej ofercie bank posiada również kredyty hipoteczne czy lokaty bankowe dostępne dla każdego klienta. Oczywiście nie w murach tej instytucji, ale np. u pośrednika finansowego czy przez Internet… Tak-lokaty Noble Bank można założyć online i do tego dostać ciekawe oprocentowanie.
Lokaty Noble Bank w… Open Finance i przez Internet!
 Lokaty w Noble Bank na mniejsze kwoty zakładane są pod „płaszczykiem” marki Open Finance po to, by nie rozmieniać na drobne marki banku dla bogatych klientów. Lokaty te oferowane są przez Internet- rzeczywiście można założyć taką lokatę bez wychodzenia z domu. Potwierdzenie założenia lokaty bankowej przychodzi pocztą lub w przypadku lokaty na 7 dni emailem. Trzeba przyznać, że jest to wygodny sposób lokowania oszczędności.  A co z oprocentowanie? Oto aktualna oferta lokaty Noble Bank w Open Finance:

  1. Lokata Optymalna z dzienną kapitalizacją; oprocentowanie brutto: 7,07%
  1. Lokata Internetowa; oprocentowanie brutto: 5,5%
  1. Lokata 10% na start (lokata 7 dniowa); oprocentowanie brutto: 10%
  1. Lokata 24 miesięczna; oprocentowanie brutto: 5,375%

  1. Lokata 36 miesięczna; oprocentowanie brutto: 5,167%
Sprawdź inne lokaty bankowe dostępne na rynku!
 
Masz większą kwotę? Negocjuj bezpośrednio lokaty w Noble Banku
Jeśli masz do ulokowania większe pieniądze niż 5 czy 10 tys. zł (a powinieneś mieć tak naprawdę więcej niż 200 tys. zł) to możesz założyć lokatę bezpośrednio w Noble Banku, gdzie oprócz prestiżu i ciekawych wnętrz może otrzymać dobre oprocentowanie. Ale pamiętaj - o ile jeszcze do niedawana lokaty Noble Bank oferowały wysokie oprocentowanie dla wszystkich kwot, to teraz standardowe lokaty nie dadzą zarobić więcej niż 5,7%, np. na lokacie Fair Play II. Jeśli oczekujesz czegoś więcej to powinieneś po prostu to wynegocjować lub…
 
…kupić lokatę z funduszem
 Lokaty Noble Bank połączone z funduszem to tak jak w innych bankach kolejny produkt, który ma za zadanie z jednej strony ściągnąć pieniądze klienta na lokatę, ale przede wszystkim skusić go na inwestycję w fundusz inwestycyjny. Stąd propozycja np. Pakietu Inwesycyjnego II z BlackBerry Bold 9000 w prezencie-jest to połączenie lokaty bankowej oraz inwestycji w program regularnego inwestowania w fundusze inwestycyjne. Na lokacie możesz zainwestować 80% środków-jest to lokata w Noble Bank na 3 miesiące z oprocentowaniem 8%.
 
Konta prawie tak jak lokatyPisząc o lokatach w Noble Banku nie sposób nie wspomnieć o oprocentowaniu rachunków bankowych. Oczywiście konto bankowe w Noble Banku nie zastąpi Twojego konta osobistego w zwykłym banku (bo nie ma tylu funkcjonalności), ale oprocentowanie zaproponuje godne: od 3,52% do 4,02% (dla kwoty ponad 5 mln zł). Wysoko, a należy pamiętać, że nie jest to konto oszczędnościowe tylko zwykły rachunek osobisty.

 

Chcesz podyskutować o lokatach bankowych? Zapraszamy do dyskusji na naszym forum o lokatach!
 
Comperia.pl

 

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (05.11.2009).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2773 artykuły -

zobacz inne artykuły tego autora

Zobacz dyskusje na forum
Forum o lokatach
Deflacja a oprocentowanie lokaty bankowej 9.1.2015 14:40 przez:
Nathan
Jak najbezpieczniej oszczędzać? 16.12.2015 13:05 przez:
Henryk
Czy na lokacie można stracić? 7.3.2015 15:20 przez:
Arias
Na co zwracać uwage przy wyborze lokaty? 9.2.2015 9:14 przez:
Ilona Maciejuk, Ekspert Comperia.pl
Lokata dla dziecka 9.5.2014 16:12 przez:
jerzyk

forum o lokatach