16.09.2011, 11:48

Lekki Start, czyli promocja kredytów hipotecznych w eurobanku

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Eurobank zaproponował promocję kredytu mieszkaniowego Lekki Start. Marża nawet 0,8 proc. w pierwszym roku i 1,25 proc. w kolejnych, oraz prowizja obniżona o 2 p.p. wobec oferty standardowej - tym kusi eurobank.

Promocja kredytów hipotecznych Lekki Start potrwa do 28 października. Do tego dnia można składać wnioski o kredyty mieszkaniowe w eurobanku, aby na atrakcyjniejsze warunki się „załapać”. Te promocyjne warunki to między innymi niższe marże. Zależne są one od wysokości współczynnika LTV, czyli stosunku wnioskowanej kwoty kredytu do wartości nieruchomości. Dodatkowo, eurobank stosuje obniżone marże w pierwszym roku kredytowania, aczkolwiek warunkiem takiej oferty jest przystąpienie do grupowego ubezpieczenia na życie.

Wysokość minimalnych marż kredytów hipotecznych
w eurobanku w ramach promocji Lekki Start
 
Wysokość marży
LTV do 90 proc.
LTV powyżej 90 proc.
W pierwszym roku kredytowania
0,8 proc.
1,2 proc.
W pozostałym okresie kredytowania
1,25 proc.
1,55 proc.
Źródło: porównywarka finansowa Comperia.pl

Z możliwości obniżenia marży w pierwszym roku skorzystają zarówno klienci posiadający rachunek w eurobanku, jak i ci, którzy na jego założenie się nie zdecydują. Tym drugim jednak zostanie zaproponowana marża wyższa o 0,3 p.p. od minimalnej. Klienci, którzy będą chcieli spłacać kredyt z najniższą marżą, będą musieli założyć konto osobiste w pakiecie Online lub Prestige oraz zadeklarować regularny wpływ wynagrodzenia na nie przez cały okres kredytowania. Osoby wykorzystujące rachunek bieżący do spłaty rat kredytu hipotecznego nie poniosą opłaty za prowadzenie konta.

Eurobank oferuje także obniżenie prowizji nawet o 2 p.p. w stosunku do standardowej oferty (czyli prowizja do 3 proc. wartości kredytu). Warunkiem tej obniżki jest jednak przystąpienie do ubezpieczenia grupowego od utraty pracy w dowolnym pakiecie z oferty Banku i utrzymywanie go co najmniej przez trzy lata.

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (16.09.2011).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2773 artykuły -

zobacz inne artykuły tego autora