17.11.2011, 16:01

Kup nowe mieszkanie, a stare zostaw Alior Bankowi w rozliczeniu

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 9.5     / 10 (oddano 2 głosów)

Do właścicieli mieszkań na terenie Warszawy, Trójmiasta i Krakowa Alior Bank wystosował swoją nową ofertę. Osoby z tych miast biorąc kredyt hipoteczny będą mogły sprzedać poprzednią nieruchomość Alior Bankowi.

Alior Bank przekonuje, że stare mieszkanie pozostawione mu w rozliczeniu to idealna oferta, ponieważ szybko uzyska się środki, które spożytkować można na wkład własny przy kredycie hipotecznym, albo wykończenie nowej nieruchomości. Tłumaczy także, że dzięki jego ofercie kredytobiorca nie angażuje się w proces sprzedaży mieszkania – ten obowiązek przechodzi na Alior Bank. Ponadto, bank umożliwia pozostanie w sprzedanej nieruchomości jeszcze przez pół roku. Jak wygląda w skrócie proces zmiany mieszkania? Jeśli klient jest wstępnie zainteresowany pozostawieniem starej nieruchomości w rozliczeniu, Alior Bank umawia go z rzeczoznawcą, który wyceni mieszkanie. Zrobi to na koszt kredytobiorcy, więc wycena może posłużyć klientowi nawet jeśli nie zdecyduje się na zaproponowaną przez Alior Bank opcję wykupu. Gdy natomiast kredytobiorca przystanie na zaproponowaną przez bank cenę odkupu (oraz spełni warunki kredytowe), Alior Bank odkupi jego mieszkanie, a środki przeleje bezpośrednio do sprzedawcy nowej nieruchomości.

Oferta, jak już wspomniano, obowiązuje posiadaczy nieruchomości na terenie Warszawy, Krakowa oraz Trójmiasta. Alior Bank zastrzega sobie, rzecz jasna, prawo do wyboru, które mieszkanie zdecyduje się przyjąć w rozliczenie.

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (17.11.2011).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2765 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora

Zobacz dyskusje na forum
Forum o kredytach
jaki szybki kredyt 3000? 11.12.2015 8:26 przez:
kazik

forum o kredytach

Forum GSM
Chińskie smartfony 16.2.2016 17:19 przez:
ebstonka

forum gsm