Szczegóły oferty
Alior Bank
Alior Bank

Kredyt Gotówkowy "Czyste Powietrze"

Kwota:
20 000 zł
Okres:
3 lata
Średnia ocena naszych klientów:
RRSO:
10,36%
Oprocentowanie nominalne:
9,9%
Prowizja:
0 zł (0%)
Ubezpieczenie kredytu:
0 zł (0%)
Całkowita kwota do zapłaty:
23 198,59 zł
Rata:
644,41 zł
Dodatkowe informacje:
Kredyt przeznaczony na cele zgodne z programem „Czyste Powietrze”, na przykład na wymianę starych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła, służące do ogrzewania budynku i podgrzewania wody.
Okres kredytowania od 3 miesięcy do 120 miesięcy
Kredyt jest powiązany z dotacją z programu „Czyste Powietrze”, zarządzanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Informacje o programie dostępne są na stronie czystepowietrze.gov.pl
Z oferty mogą skorzystać właściciele i współwłaściciele domów i mieszkań (z wyodrębnioną księgą wieczystą)
Aby otrzymać dotację
- na poziomie podstawowym - Twój dochód roczny w ostatnim rozliczonym roku podatkowym nie może przekroczyć 100 tys. zł, - na poziomie podwyższonym - przeciętny miesięczny dochód na jedną osobę w Twoim gospodarstwie domowym nie może przekroczyć 1564 zł w gospodarstwie wieloosobowym lub 2189 zł w gospodarstwie jednoosobowym.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,36%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 45 300 zł; całkowita kwota do zapłaty: 63 437,31 zł; oprocentowanie zmienne: 9,90%; całkowity koszt kredytu: 18 137,31 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 18 137,31 zł; 86 miesięcznych rat, w tym 85 równych rat w wysokości 737,65 zł, ostatnia rata: 737,06 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.09.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie. Alior Bank uzależnia decyzję o przyznaniu Kredytu Gotówkowego Czyste Powietrze od oceny wiarygodności i zdolności kredytowej klienta. Kredyt można przeznaczyć wyłącznie na cele zgodne z programem „Czyste Powietrze”, zarządzanym przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Program „Czyste Powietrze” to dotacje na wymianę źródeł ciepła i termomodernizację domów jednorodzinnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą. Jego celem jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych. Aby otrzymać dotację, klient musi spełnić warunki określone w programie. Pełna informacja o kredycie, opłatach i prowizjach jest dostępna na www.aliorbank.pl i w placówkach banku, a o programie „Czyste Powietrze” – na stronie www.czystepowietrze.gov.pl.

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów

Ponad 10 lat doświadczenia naszego zespołu w analizie rynku finansów

Wszystkie wpisy