Szczegóły oferty
Getin Noble Bank
Getin Noble Bank

Kredyt gotówkowy

Kwota:
20 000 zł
Okres:
3 lata
Średnia ocena naszych klientów:
RRSO:
7,44%
Oprocentowanie nominalne:
7,2%
Prowizja:
0 zł (0%)
Ubezpieczenie kredytu:
0 zł (0%)
Całkowita kwota do zapłaty:
22 297,41 zł
Rata:
619,37 zł
Dodatkowe informacje:
Prowizja 0%
Okres kredytowania do 10 lat
RRSO 7,4%
Oferta będzie dla Ciebie dostępna jeśli m.in.:
- uzyskujesz dochód z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie/o dzieło
- masz wyrażone lub wyrazisz zgody marketingowe (w tym na SMS, e-mail i telefon)
- nie miałeś relacji kredytowej z Getin Noble Bankiem w ostatnich 6 miesiącach
- posiadasz lub założysz Konto Proste Zasady, zadeklarujesz comiesięczny wpływ na konto w wysokości co najmniej 1 500 PLN, dokonasz co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu oraz zalogujesz się co najmniej 1 raz do bankowości internetowej lub mobilnej (w ciągu miesiąca od zawarcia umowy kredytu)
Nota Prawna:
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,4%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 36 800 zł, całkowita kwota do zapłaty 46 061,40 zł, oprocentowanie zmienne 7,2%, całkowity koszt kredytu 9 261,40 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 9 261,40 zł), 77 miesięcznych rat równych w wysokości po 598,20 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 02.11.2020r. na reprezentatywnym przykładzie.
Oferta skierowana do osób, które uzyskują dochód z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie/o dzieło, które w ciągu ostatnich sześciu miesięcy nie posiadały relacji kredytowej z Getin Noble Bankiem S.A. (zwany dalej „Bank”), posiadają lub założą Konto Proste Zasady, zapewnią co miesięczny wpływ na konto min. 1500 zł i min. 1 transakcję bezgotówkową kartą do konta lub Blik w miesiącu, zalogują się co najmniej 1 raz do bankowości internetowej lub mobilnej (w ciągu miesiąca od zawarcia umowy kredytu) oraz mają wyrażone lub wyrażą dla Banku zgody marketingowe (w tym na sms, e-mail i telefon).
Prowadzenie Konta Proste Zasady to prowadzenie rachunku płatniczego. Szczegółowe warunki oferty, w tym opłaty i prowizje, dostępne są w placówkach Banku i na getinbank.pl
Udzielenie i wysokość kredytu uzależnione jest od wyniku badania i oceny zdolności kredytowej.
Oferta promocyjna:
Promocja dostępna do odwołania

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów

Ponad 10 lat doświadczenia naszego zespołu w analizie rynku finansów

Wszystkie wpisy