Kredyty samochodowe - Poradniki, rankingi, raporty

Zachowaj płynność, czyli ranking najlepszych kredytów samochodowych
2016-05-05
Mobilność to jedna z podstawowych potrzeb współczesnego społeczeństwa. Możliwość szybkiego przemieszczenia się z punktu A do punktu B jest wręcz bezcenna w dzisiejszym świecie. Doskonałym narzędziem wykorzystywanym do zaspokojenia tego wymagania jest samochód. Niestety zakup własnych czterech kółek wymaga poniesienia znacznych nakładów finansowych. Jednym ze sposobów na sfinansowanie takiego wydatku jest zaciągnięcie kredytu samochodowego. Porównywarka finansowa Comperia.pl sprawdziła, w którym banku można obecnie znaleźć najlepszy taki produkt.
www.comperia.pl
Ranking kredytów samochodowych - lipiec 2014
2014-07-01
Szukasz najlepszego kredytu samochodowego? Comperia.pl sprawdziła, które banki w tym miesiącu oferują ten produkt na najbardziej atrakcyjnych warunkach.
www.comperia.pl
Ranking kredytów samochodowych marzec 2014
2014-03-12
Początek wiosny może być dobrym momentem na zakup nowego auta. W sfinansowaniu takiego planu pomoże kredyt samochodowy. Comperia.pl sprawdziła gdzie szukać najlepszej obecnie oferty.
www.comperia.pl
Ranking kredytów samochodowych - grudzień 2013
2013-12-19
Kiedy temperatura spada, a pogoda nie sprzyja spacerom ani długiemu oczekiwaniu na autobus, wiele osób marzy o własnych „czterech kółkach”. Z pomocą przychodzą wówczas kredyty samochodowe. Kto oferuje obecnie najlepszy?
www.comperia.pl
Leasing nie tylko dla przedsiębiorców
2013-10-31
Leasing jako forma finansowania środków trwałych jest chętnie wykorzystywany przez klientów biznesowych. Warto jednak wiedzieć, że jest on dostępny również dla osób fizycznych. Czy opłaca się z niego korzystać?
www.comperia.pl
Ranking kredytów samochodowych - wrzesień 2013
2013-09-23
Nadeszła jesień, a wraz z nią deszcze i chłody… Może to dobry moment, by przesiąść się z komunikacji miejskiej do własnego auta? Sprawdziliśmy, gdzie szukać najlepszego obecnie kredytu samochodowego.
www.comperia.pl
W czym może pomóc broker ubezpieczeniowy? Sprawdź z Comperia.pl!
2013-08-14
Wiele osób do tej pory nie wiem kim jest broker ubezpieczeniowy oraz na czym polega jego praca. Większość zadaje sobie pytanie – w jakim stopniu potrzebna jest mi usługa brokerska i ile przyjdzie za nią zapłacić? Czy korzystanie z usług brokerów ubezpieczeniowych może się opłacać? Sprawdź z Comperią!
www.comperia.pl
Ranking kredytów samochodowych na nowe auto - sierpień 2013
2013-08-08
Jednym z podstawowych i stosunkowo szybkich sposobów zdobycia środków na zakup pojazdu jest kredyt samochodowy. Comperia.pl sprawdziła, do których banków najlepiej jest się udać, jeśli brakuje pieniędzy na kupno nowego auta.
www.comperia.pl
2013-06-24
Kupując środek transportu wiele osób wspomaga się oferowanymi przez banki kredytami samochodowymi. Informacje o nich są powszechnie dostępne, porównanie wielu ofert może jednak przysparzać trudności. Sprawdziliśmy w których bankach można teraz liczyć na atrakcyjne kredyty samochodowe.
www.comperia.pl
2013-05-21
Wraz z nadejściem wiosny i coraz wyższych temperatur rozpoczął się też sezon motocyklowy. Słysząc za oknem odgłosy motorów wiele osób odczuwa chęć przyłączenia się do grona motocyklistów. Jednak zakup szybkiej maszyny to dość duży wydatek – nie każdy może sobie na to pozwolić licząc jedynie na swoje oszczędności. W takiej sytuacji można pomyśleć o kredycie.
www.comperia.pl
2013-04-09
Chcesz kupić samochód. Nie nowy z salonu, ale używany - z komisu lub od innej osoby. Jeśli brak na ten cel środków na Twoim koncie w banku, możesz skorzystać z kredytu samochodowego. Należy jednak być świadomym pewnych faktów i ograniczeń.
www.comperia.pl
2013-03-20
Zakup samochodu jedynie z własnych środków może być trudny, dlatego część osób decyduje się w takiej sytuacji na zaciągnięcie kredytu samochodowego. Comperia.pl podpowiada, które oferty są obecnie najlepsze na rynku.
www.comperia.pl
2013-01-08
Kiedy szukamy środków na sfinansowanie zakupu auta, kredyt samochodowy lub leasing wydają się być jedynym rozwiązaniem. Czy tak jest faktycznie? Przecież pieniądze można również pozyskać dzięki pożyczce gotówkowej, kredytowi balonowemu lub pożyczce pod zastaw mieszkania. Który sposób jest optymalny? Comperia.pl szuka odpowiedzi.
www.comperia.pl
2012-12-20
Planujesz zakup nowego samochodu i szukasz najkorzystniejszego kredytu? W takiej sytuacji warto wiedzieć, od czego zależy wysokość oprocentowania tego typu pożyczek. Czy klient ma jakikolwiek wpływ na wartość tego parametru? Czy może jego wysokość negocjować z bankiem? Comperia.pl podpowiada.
www.comperia.pl
2012-11-13
Zakup samochodu często przekracza nasze możliwości finansowe. Pomocne w tej sytuacji są banki, które mają w ofercie kredyty samochodowe – produkty przeznaczone specjalnie do tego celu. Są one niżej oprocentowane niż tradycyjne pożyczki gotówkowe, ponieważ ich spłata zostaje zabezpieczona. W jaki sposób? Jakie rodzaje zabezpieczeń stosują banki?
www.comperia.pl
2012-07-26
Zaciągając w banku kredyt samochodowy, trzeba to zobowiązanie zabezpieczyć. Jedne banki podsuwają określony rodzaj zabezpieczenia, inne dają kredytobiorcy wybór. Comperia.pl przedstawia formy zabezpieczeń stosowane w bankach.
www.comperia.pl
2012-07-25
Wielu osobom trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez samochodu. Jak jednak zdobyć środki na zakup pojazdu? Jeśli brakuje oszczędności, można zaciągnąć w banku kredyt samochodowy. Gdzie będzie najtaniej? Comperia.pl prezentuje ranking.
www.comperia.pl


Najnowsze porady