Kredyty gotówkowe - Poradniki, rankingi, raporty

 

Ranking kredytów gotówkowych
2019-10-31

Potrzebujesz tanio pożyczyć 20 000 zł na dwa lata? Sprawdziliśmy, w którym banku i na jakich zasadach uzyskasz najniższą ratę.

www.comperia.pl
Ranking najtańszych pożyczek ratalnych
2017-12-11

Potrzebujesz szybkiej gotówki na remont, wczasy, naprawę auta czy inne, większe wydatki? Sprawdziliśmy, w której firmie pozabankowej będziesz mógł najtaniej pożyczyć 10 000 zł na 24 miesiące.

www.comperia.pl
Najlepsze pożyczki pozabankowe na wysokie kwoty
2017-09-11
Potrzebujesz większej sumy pieniędzy na remont, naprawę auta lub inne nagłe wydatki, ale nie chcesz pożyczać od rodziny, ani narażać się na bankowe formalności? Masz do dyspozycji jeszcze jedno rozwiązanie: szybka pożyczka pozabankowa. Sprawdziliśmy, która z dostępnych ofert będzie najtańsza.
www.comperia.pl
Najlepsze kredyty gotówkowe na 4000 zł
2017-09-01
Poszukujesz taniego kredytu na drobne wydatki? Redakcja Comperia.pl sprawdziła, w których bankach można pożyczyć 4000 zł na 24 miesiące na najkorzystniejszych zasadach. Zwycięzcą okazał się PlusBank.
www.comperia.pl
Co się dzieje, kiedy nie spłacamy kredytu
2017-08-20
Kilkudniowe opóźnienie w spłacie raty kredytu może zakończyć się telefonem od pracownika banku, który poinformuje nas o zaległościach. Dwumiesięczna zwłoka w płatności skutkować będzie wypowiedzeniem umowy i wszczęciem procedury windykacyjnej.
www.comperia.pl
Kredyt na dłużej, czyli ranking firm udzielających dwuletnich pożyczek
2017-03-01
Wyjazd na ferie, remont mieszkania, awaria samochodu - to tylko wybrane wydarzenia, które niosą ze sobą konieczność poniesienia znacznych wydatków. Niestety wielu Polaków nie dysponuje na tyle dużym zapleczem finansowym aby móc pozwolić sobie na swobodną realizację tych kosztów. Wyjściem z takiej sytuacji jest sięgnięcie po zewnętrzne źródło finansowania typu pożyczka gotówkowa. Zobaczmy jaka instytucja pozabankowa ma w swojej ofercie najlepszy taki produkt.
www.comperia.pl
Nowa Pożyczka Poszukiwana dostępna już online
2017-02-21
Rynek pożyczek krótkoterminowych z pełnym procesem online zyskał nowego gracza. Jest to portal PozyczkaPoszukiwana.pl, na którym można złożyć wniosek o kredyt na kwotę 5 000 zł, którego okres spłaty może wynieść nawet 30 miesięcy.
www.comperia.pl
Dają nie tylko na chwilę, czyli kto udziela długich chwilówek
2017-01-26
Organizacja Świąt, zakup prezentów, a teraz wyjazd na ferie - to tylko wybrane wydatki, z którymi musiała się zmierzyć większość osób w ostatnich tygodniach. Niestety dla niektórych ludzi takie obciążenia spowodowały duże spustoszenia w ich budżetach domowych. Jedną z metod naprawienia tej sytuacji jest zaciągnięcie pożyczki gotówkowej. Sprawdźmy, która firma pozabankowa udziela takich produktów na nieco dłuższy czas.
www.comperia.pl
Na chwilę, czyli gdzie szybko pożyczyć pieniądze
2016-12-09
Przed nami jeden z najbardziej gorących okresów w roku, czyli Święta Bożego Narodzenia. Nie trzeba nikomu tłumaczyć, że to właśnie w tym okresie większość z nas ponosi bardzo duże wydatki. Jedną z metod pozyskania pieniędzy na ich sfinansowanie jest zaciągnięcie pożyczki gotówkowej. Porównywarka finansowa Comperia.pl sprawdziła właśnie, w której instytucji można wykonać tą operację całkowicie za darmo.
www.comperia.pl
Razem łatwiej - czyli ranking kredytów konsolidacyjnych
2016-12-02
Kredyty, pożyczki, karty kredytowe - to tylko część produktów umożliwiających korzystanie z obcego źródła finansowania. Trzeba jednak wiedzieć, że zbyt pochopne używanie tych instrumentów może sprawić, że klient nie będzie w stanie poradzić sobie z ich obsługą. Wyjściem z tej sytuacji jest połączenie wszystkich zobowiązań klienta w jeden niższy kredyt konsolidacyjny. Porównywarka finansowa Comperia.pl sprawdziła właśnie który bank oferuje najlepsze takie rozwiązanie.
www.comperia.pl
Spełnij marzenia, czyli ranking kredytów gotówkowych na dowolny cel
2016-10-03
Remont mieszkania, wymarzona egzotyczna wycieczka, a może wielka uroczystość rodzinna? Te wszystkie wydarzenia nieodłącznie wiążą się z wydawaniem pieniędzy. Niestety w dzisiejszych czasach niewiele osób dysponuje na tyle dużymi oszczędnościami, by móc samodzielnie sfinansować takie przedsięwzięcia. Wyjściem z sytuacji jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego oferowanego przez bank. Porównywarka finansowa Comperia.pl sprawdziła, w jakiej instytucji można obecnie znaleźć najlepszy kredyt gotówkowy.
www.comperia.pl
Nie ma jak u siebie - ranking kredytów gotówkowych dla stałych klientów
2016-07-28

Za oknami jeden z najcieplejszych okresów w roku, czyli wakacje. Wiele osób wykorzystując sprzyjające warunki atmosferyczne wybiera się na długo oczekiwany urlop. Niestety każdy taki wyjazd niesie ze sobą konieczność poniesienia znacznych nakładów finansowych. Jedną z metod zdobycia pieniędzy na sfinansowanie planów urlopowych jest zaciągnięcie kredytu gotówkowego. Porównywarka finansowa Comperia.pl sprawdziła, w którym banku można obecnie znaleźć najlepszy taki produkt.

www.comperia.pl
Kredyty gotówkowe tanie jak nigdy
2016-03-21
Kredyty bankowe to jedno z najpopularniejszych rozwiązań wykorzystywanych przez wiele osób do wsparcia budżetów domowych. Produkty te są doskonałym źródłem tzw. szybkiej gotówki, którą z powodzeniem można przeznaczyć na dowolny cel. Niestety w świecie finansów nie ma nic za darmo i za pożyczone od banku pieniądze trzeba zapłacić. Czy owa "cena" jest dziś niższa, wyższa a może taka sama jak kiedyś? Comperia.pl zaprasza do krótkiej analizy.
www.comperia.pl
Ranking najtańszych kredytów gotówkowych. Zwycięzcą BGŻ BNP Paribas
2016-02-15
Jak wynika z danych Comperia.pl, najniższą ratę kredytu na 30 tys. zł na 3 lata znajdziemy w banku BGŻ BNP Paribas. Co więcej, przy regularnej spłacie bank obniży oprocentowanie do 0% w ostatnim roku, dzięki czemu rata będzie jeszcze niższa ponieważ klient nie będzie musiał płacić odsetek. Na podium uplasowały się też pożyczki od ING Banku Śląskiego i Raiffeisen Polbank.
www.comperia.pl
W tym roku święta będą rekordowo drogie
2015-12-07
Jak wynika z danych Comperia.pl, pożyczki bankowe na zbliżające się święta będą rekordowo drogie. To wszystko w dobie najniższych stóp procentowych w historii. A Polacy znów ruszają po kredyty.
www.comperia.pl
Piękna gwiazdka, czyli jak wyprawić Święta za darmo
2015-11-23
Do Świąt Bożego Narodzenia pozostało nieco ponad pięć tygodni. Wiele osób zapewne mocno się zastanawia jak w tak krótkim czasie pozyskać środki na wyprawienie tego jakże ważnego wydarzenia. Prezenty, przygotowanie świątecznej wieczerzy, to wszystko przecież dużo kosztuje. Specjalnie dla nich porównywarka finansowa Comperia.pl przygotowała kilka wskazówek jak poradzić sobie z tą sytuacją.
www.comperia.pl
Co zrobić aby pozbyć się zadłużenia?
2015-11-13
Kredyty, pożyczki, karty czy choćby zakupy na raty to tylko niektóre rozwiązania, które nieświadomego konsumenta mogą doprowadzić do nadmiernego zadłużenia i tym samym pozbawić go wolności finansowej. Wynika to z faktu, że wszystkie te produkty nieumiejętnie używane prowadzą do punktu, w którym stanie się on zakładnikiem własnej konsumpcji. Nadmierne zadłużenie sprawi, że będzie on pracować wyłącznie po to, aby spłacać zaciągnięte wcześniej zobowiązania. Co zrobić gdy już znajdziemy się w takiej sytuacji? Jak sprawnie pozbyć się pochopnie nabranych zobowiązań?
www.comperia.pl


Najnowsze porady