19.10.2011, 10:32

Kredyt samochodowy Auto Sezam dla małych i średnich firm w BPH na specjalnych warunkach

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 1     / 10 (oddano 1 głosów)

Od 17 października małe i średnie przedsiębiorstwa mogą zaciągać kredyt samochodowy Auto Sezam w Banku BPH na specjalnych warunkach cenowych. Promocyjne oprocentowanie dotyczy firm, które dysponują minimum 30-procentowym wkładem własnym.

Małym i średnim przedsiębiorstwom, których kredyt będzie opiewał na co najwyżej 70 proc. wartości pojazdu, BPH zaproponuje kredyt samochodowy Auto Sezam z promocyjnym oprocentowaniem - od 7,56 proc. Propozycja obowiązuje do 29 czerwca 2012 r. Kredyt samochodowy Auto Sezam udzielany jest do kwoty 800 tysięcy złotych, na okres do 8 lat. Bank kredytuje także używane pojazdy, o ile jego wiek w dniu zakończenia okresu kredytowania nie przekracza 12 lat. Bank BPH zapewnia, że decyzja kredytowa podejmowana jest nawet w 1 dzień i oparta głównie na oświadczeniach klienta.

Kredyt samochodowy Auto Sezam dla małych i średnich firm umożliwia przedsiębiorcom nie tylko zakup samochodów osobowych czy ciężarowych, ale też m.in. autobusów, pojazdów specjalistycznych, przyczep i naczep (posiadających dowód rejestracyjny), motocykli, skuterów czy motorowerów. Może być także wykorzystany na refinansowanie zakupu gotówkowego lub kredytu samochodowego w innym banku oraz spłatę leasingu.

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (19.10.2011).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2795 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora