27.05.2009

Kredyt online w Eurobanku

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Eurobank wprowadza do oferty pożyczkę, którą można otrzymać bez wychodzenia z domu.

Wniosek kredytowy można wypełnić na stronie internetowej kredytonline.eurobank.pl i wybrać odpowiednią dla siebie ofertę, dostosowując samemu parametry kredytu: okres kredytowania, wysokość rat. Proces kredytowy przebiega bez wychodzenia z domu - przez internet, telefon, kontakt e-mailowy, bezpłatną przesyłkę kurierską pod wskazany adres. Przez internet Eurobank oferuje kredyt wysokości od 1 tys. do 60 tys. zł. Okres kredytowania w przypadku pożyczki online wynosi od 3 do 60 miesięcy.

Jak wygląda procedura?
Klient składa wniosek online na stronie kredytonline.eurobank.pl, gdzie znajduje się kalkulator, w którym można wpisać kwotę kredytu i wybrać optymalną dla siebie wysokość rat, a następnie wypełnić online wniosek kredytowy. Na stronie www znajdują się również informacje o dokumentach, jakie należy przygotować.

Następnie pracownik banku dzwoni do klienta, żeby potwierdzić dane i chęć uzyskania kredytu. Kurier dostarcza pod wskazany przez klienta adres umowę kredytową do podpisu, potwierdza tożsamość klienta i razem z przekazanymi przez klienta dokumentami dostarcza podpisaną umowę do banku, gdzie ma miejsce weryfikacja dokumentów. Ostateczna decyzja kredytowa przekazywana jest klientowi pocztą elektroniczną. Jeżeli decyzja jest pozytywna, kredytobiorca otrzymuje środki w wybrany przez siebie sposób: na konto lub przekazem pocztowym.

Eurobank deklaruje, że cały proces, od momentu złożenia wniosku do pozyskania gotówki, trwa około 10 dni roboczych.

Czy kredyt online można dostać w innych bankach? Przeczytaj

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (27.05.2009).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2765 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora

Zobacz dyskusje na forum
Forum o kredytach
Najtańszy kredyt online- gdzie? 20.4.2016 12:59 przez:
ewelinka
Bank SMART - kredyt online.Warto? 5.4.2016 12:08 przez:
m1981
Promocyjny kredyt gotówkowy w mBanku 29.9.2015 10:57 przez:
Tadeo

forum o kredytach