06.04.2010, 15:46

Kredyt hipoteczny Lukas Bank pod Rentgenem Comperii

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Kredyt hipoteczny to długookresowe zobowiązanie dla każdego kredytobiorcy. Wybór odpowiedniego produktu nie należy zatem do łatwych. Przed podjęciem decyzji należy dokładnie zapoznać się z ofertami wszystkich banków. Szukasz najtańszego kredytu hipotecznego? Zastanawiałeś się nad Lukas Bankiem? Jeżeli tak to koniecznie sprawdź Rentgen Comperii. Dzisiaj na prześwietleniu kredyt hipoteczny Lukas Banku!
Obecna oferta kredytów hipotecznych Lukas Banku nie należy do najlepszych na rynku. Niemniej jednak, warunki proponowane potencjalnym kredytobiorcom mogą być atrakcyjne. Wszystko zależy od charakterystyki klienta.
 
Wśród produktów kredytowych Lukas Banku szczególną uwagę zwrócić należy na kredyt mieszkaniowy, za pomocą którego sfinansować można zakup dowolnej nieruchomości. Marża danego kredytu ustalana jest indywidualnie, w zależności od profilu kredytobiorcy. W najlepszych przypadkach wynieść może jedynie 1 proc. w skali roku. Jeżeli chodzi natomiast o prowizję za udzielenie zobowiązania, to osoby zainteresowane danym kredytem mieszkaniowym muszą liczyć się z wydatkiem rzędu od 1,7 do 2,5 proc. wartości pożyczki. Rozpatrując inne parametry kredytu hipotecznego Lukas Banku wspomnieć należy o maksymalnym okresie kredytowania – 35 lat, maksymalnym poziomie finansowania nieruchomości – 100 proc. LTV (loan to value) oraz walucie kredytu – bank udziela zobowiązań wyłącznie w złotych.
 
Oprócz kredytu mieszkaniowego Lukas Bank posiada w swojej ofercie także inne produkty kredytowe. Potencjalni klienci mogą liczyć zarówno na kredyt na budowę domu, zakup działki, remont posiadanej nieruchomości jak i kredyt refinansowy. Każdy zainteresowany znajdzie zatem coś dla siebie. Ponadto, Lukas Bank uczestniczy także w rządowym programie „Rodzina na swoim”.
 
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktów Lukas Banku? Sprawdź kredyty hipoteczne w naszej porównywarce kredytów!
 
Kredyt hipoteczny Lukas Banku na tle konkurencji
Wśród innych produktów na rynku kredyt hipoteczny Lukas Banku prezentuje się co najmniej dobrze. W naszym zestawieniu kredyt Lukas Banku w wysokości 200 tys. zł (wartość nieruchomości 300 tys. zł), zaciągnięty na okres 30 lat, plasuje się na ósmym miejscu. Od najlepszej oferty na rynku dzieli go niewiele ponad 0,5 pkt. proc. RRSO. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, wyliczana przez Comperię na podstawie ustawy o kredycie konsumenckim, uwzględnia wszystkie koszty związane ze spłatą kredytu.
 
W celu lepszego zaprezentowania zalet i wad kredytu hipotecznego Lukas Banku poniżej prezentujemy zestawienie porównawcze danego produktu i najlepszej oferty na rynku kredytów hipotecznych. Ranking sporządzono dla modelowego zobowiązania w wysokości 200 tys. zł, zaciągniętego na okres 30 lat w PLN.
 
Kredyt hipoteczny Lukas Banku – porównanie produktów
 

Najlepsza oferta na rynku
Kredyt hipoteczny Lukas Banku
Nazwa kredytu
Sprawdź!
Kredyt mieszkaniowy
Rata kredytu
1 228,83 zł
1 281,28 zł
Rzeczywiste oprocentowanie
6,41 proc.
7,11 proc.
Prowizja
0 proc.
2,5 proc.
Źródło: Porównywarka finansowa Comperia.pl
 
 
Na podstawie powyższego zestawienia można jednoznacznie stwierdzić, iż różnica pomiędzy ofertą Lukas Banku a najlepszą ofertą na rynku jest niewielka. Gdyby bank zdecydował się na obniżenie prowizji z 2,5 proc. to z pewnością znalazłby się w pierwszej 5 naszego zestawienia. Nominalna różnica w racie obu zobowiązań nie przekracza natomiast 100 złotych miesięcznie.
 
Masz swoje uwagi co do kredytu hipotecznego w Lukas Banku? Podziel się nimi na naszym forum o kredytach hipotecznych!
 
Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (06.04.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2781 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora

Zobacz dyskusje na forum
Forum o kredytach
Kredyt Hipoteczny a zaniżona wypłata na umowie 21.6.2019 7:05 przez:
stringi100
kredyt hipoteczny - która wersja lepsza 29.8.2018 9:48 przez:
1992-kasia
Kredyt hipoteczny na remont budynku. 14.8.2017 12:14 przez:
MrCluster
Kredyt hipoteczny w ciąży 23.6.2017 20:08 przez:
smeg
kredyt hipoteczny czy własne oszczędności? Pomocy 27.3.2017 18:28 przez:
nilada
bank BPS - NAJLEPSZY KREDYT HIPOTECZNY? 31.5.2016 9:01 przez:
wiktor

forum o kredytach