07.04.2010, 12:15

Kredyt Bank: szybki i tani kredyt hipoteczny

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Kredyt Bank promuje kredyt hipoteczny hasłem Twój Dom Już na Ciebie Czeka – Kredyt Mieszkaniowy w 2 dni i 2 tygodnie. Bank propaguje szybki proces załatwienia wszelkich formalności i kredyty bez prowizji.
Bank w nowej kampanii informuje, że decyzja o przyznaniu kredytu zapada w 2 dni, a pieniądze klient otrzyma już w 2 tygodnie.
 
Ponadto, w ramach promocji jubileuszowej 20-lecia Kredyt banku, do końca maja kredyt mieszkaniowy przyznawany jest bez prowizji. Pozwala to klientom zaoszczędzić od 1 do 3 proc. wartości kredytu.
Kredyt mieszkaniowy Ekstralokum może być przeznaczony na dowolny cel mieszkaniowy, w tym spłatę kredytu mieszkaniowego w innym banku. Udzielany jest w złotych polskich lub euro, maksymalnie na 35 lat.
 

Zabezpieczeniem kredytu jest hipoteka oraz cesja z polisy ubezpieczenia nieruchomości. Wykupienie długoterminowego ubezpieczenia nieruchomości w Kredyt Banku obniża marżę kredytu o 0,1 p.p. Marża może podlegać dalszym obniżkom z tytułu posiadania lub zakupu innych produktów z oferty detalicznej banku, maksymalnie o 0,3 p.p.

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (07.04.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2765 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora