28.04.2010, 11:30

Kredyt Bank: kredyty walutowe bardziej dostępne!

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Bank zmienił warunki udzielania kredytów na finansowanie nieruchomości w walutach obcych. Obniżył wymagany próg dochodów oraz wkładu własnego dla kredytów denominowanych w EUR i CHF.
Obecnie wymagany poziom dochodów w gospodarstwie domowym bank ustalił na poziomie 7 tys. (przed zmianą do 10 tys.) dla kredytobiorców z Warszawy i do 5 tys. dla osób z innych miast.
Bank wymaga min 15 proc. wkładu własnego, a nie jak dotychczas 30 proc. (przekroczenie standardowego LTV 70 proc. możliwe jest pod warunkiem zapłaty prowizji z tytułu brakującego wkładu własnego). Kredyty w euro i franku szwajcarskim, podobnie jak złotowe udzielane są na 35 lat, na dowolny cel mieszkaniowy.

Dodatkowo, w ramach promocji jubileuszowej 20-lecia Kredyt Banku, do końca maja kredyt jest przyznawany bez prowizji. Pozwala to klientom zaoszczędzić od 1 do 3 proc. wartości kredytu.

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (28.04.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2770 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora