Konta bankowe - Poradniki, rankingi, raporty

Ranking kont osobistych
2019-11-04

Przy wyborze konta bankowego kierujesz się przede wszystkim ceną? Jeśli zależy ci na całkowicie darmowym rachunku, bez opłat miesięcznych za konto i kartę w standardzie, a przy tym chcesz wypłacać gotówkę z dowolnych bankomatów w Polsce bez ograniczeń, do wyboru masz tylko dwie oferty.

www.comperia.pl
Ranking kont oszczędnościowych
2019-12-05

Aż 8 banków daje na koncie oszczędnościowym min. 3%. Najwięcej zyskać można 4%, ale pamiętajmy, że to zysk obliczony w skali roku. Maksymalna stawka będzie obowiązywać tylko przez 4 miesiące, a żeby z niej korzystać, należy założyć konto osobiste.

www.comperia.pl
Konta za 0 zł bez dodatkowych warunków: styczeń 2018
2018-01-22

W pierwszych dniach nowego roku zmniejszyła się liczba banków, które oferują bezpłatne konta osobiste bez dodatkowych warunków. Klienci, którzy nie lubią niepotrzebnych obowiązków, ograniczeń i zbędnych kosztów obecnie mają do wyboru już tylko 4 darmowe rachunki.

www.comperia.pl
Top 10 kont osobistych: listopad 2017
2017-11-14

Powakacyjne zawirowania w cennikach bankowych zdają się już być za nami. Październik nie przyniósł istotnych zmian w tabelach opłat i prowizji dla posiadaczy rachunków osobistych, nie pojawiły się też żadne nowe oferty kont. Ta chwila uspokojenia to najlepszy moment na zrewidowanie tego, co do zaoferowania mają banki klientom poszukującym taniego i przejrzystego konta, które maksymalnie ułatwi im zarządzanie własnymi finansami.

www.comperia.pl
Na emeryturę oszczędzaj z najlepszymi. Ranking IKZE
2017-11-02

Ominięcie podatku Belki, coroczna ulga podatkowa i szansa na zysk dużo wyższy od odsetek z najwyżej oprocentowanych lokat – tak właśnie IKZE może działać na Twoją korzyść. Sprawdziliśmy, w których TFI najlepiej otworzyć indywidualne konto zabezpieczenia emerytalnego, by potencjał wysokich zysków szedł w parze z najniższymi kosztami prowadzenia rachunku.

www.comperia.pl
Konta osobiste za 0 zł bez dodatkowych warunków: październik 2017
2017-10-26
Masz dość ciągłego pamiętania o różnych warunkach, których spełnienie zwolni Cię z opłaty za konto lub kartę? W takim razie do wyboru masz tylko 5 bezwarunkowo bezpłatnych rachunków bankowych – wynika z najnowszego rankingu kont osobistych, przygotowanego przez Comperia.pl.
www.comperia.pl
2017-10-17

Aż 2,7% przez 4 miesiące zapewnia najkorzystniejszy rachunek oszczędnościowy, z którego może skorzystać każdy – nie tylko nowy, ale i dotychczasowy klient. Sprawdź w najnowszym rankingu Comperia.pl, które banki oferują oszczędzającym najwięcej.

www.comperia.pl
Ranking najlepszych ubezpieczeń na życie i zdrowie do rachunków bankowych
2017-10-02
Chcesz w prosty i jednocześnie skuteczny sposób zabezpieczyć finansowo siebie lub swoich bliskich na wypadek poważnego zachorowania czy własnej śmierci? Wybierz odpowiednie ubezpieczenie. Porównywarka finansowa Comperia.pl sprawdziła, jakie warunki polis na życie i zdrowie mają do zaproponowania swoim klientom poszczególne banki.
www.comperia.pl
Najlepsze konta firmowe: wrzesień 2017
2017-09-21
Jedynie 7 kont firmowych ma do wyboru przedsiębiorca, który chce założyć rachunek bieżący za bezwarunkowe 0 zł. W pozostałych przypadkach dopiero spełnienie dodatkowych wymogów pozwala na obniżenie kosztów obsługi konta.
www.comperia.pl
Bezwarunkowe ZERO, czyli kto oferuje najlepsze konto osobiste?
2017-03-20
Jest jednym z najpopularniejszych produktów bankowych, z powodzeniem służy do efektywnego zarządzania domowym budżetem i to z niego wykonywane są płatności za różne dobra i usługi. Mowa tutaj oczywiście o rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym dostępnym niemal w każdym banku. Czy wiadomo która instytucja oferuje najlepsze takie konto? Co wyróżnia dobry ROR na tle konkurencji? Porównywarka finansowa Comperia.pl postanowiła to sprawdzić.
www.comperia.pl
Zadbaj o swoje codzienne bezpieczeństwo
2017-02-14
Poczucie bezpieczeństwa to jedna z podstawowych potrzeb każdego człowieka. Na szczęście w dzisiejszych czasach jej zaspokojenie jest dużo łatwiejsze niż kilkadziesiąt lat temu. Produktami idealnie nadającymi się do spełnienia tego zadania są polisy ubezpieczeniowe. Zobaczmy, które z nich najlepiej pasują do przeciętnego obywatela.
www.comperia.pl
Celuj wysoko, czyli ranking kont oszczędnościowych dla klienta zamożnego
2016-08-26
Oszczędzanie, odkładanie, inwestowanie - wszystkie te wyrażenia kojarzą się z pomnażaniem pieniędzy. Trzeba jednak wiedzieć, że aby prawidłowo wykonać tę czynność konieczne jest skorzystanie z odpowiedniego narzędzia. Jednym z nich są na przykład konta oszczędnościowe dostępne w bankach. Porównywarka finansowa Comperia.pl sprawdziła w jakiej instytucji można obecnie znaleźć najlepszy taki produkt.
www.comperia.pl
Comperia już wie jakie konto jest najlepsze dla Polaków
2016-07-28
Darmowe i oprocentowane - tak w dwóch słowach można opisać najlepsze konto osobiste o jakim marzą Polacy. Do wyciągnięcia takiego wniosku skłania analiza wyników badania przeprowadzonego pomiędzy 5 maja a 5 lipca 2016 roku przez porównywarkę finansową Comperia.pl w ramach akcji Miliony Polaków. Ale po kolei...
www.comperia.pl
Godnie polecam, czyli jak bez wysiłku dostać 100 złotych
2016-06-01
No i stało się - przed nami kolejny gorący okres w tym roku. I nie chodzi tutaj tylko o to, że czerwiec jest jednym z cieplejszych miesięcy w naszym kraju, ale o możliwość szybkiego i łatwego zarobienia 100 złotych. Taka sposobność pojawiła się właśnie w nowej odsłonie promocji Comperia Bonus organizowanej wspólnie z Bankiem Zachodnim WBK.
www.comperia.pl
Pewność i bezpieczeństwo, czyli 5 powodów dlaczego warto mieć konto w banku?
2016-04-11
Są wygodne, bezpieczne, a do tego oferują dostęp do rozmaitych produktów bankowych. Konta osobiste, bo to o nich mowa, są dostępne w każdym banku i pozwalają w efektywny sposób zarządzać swoimi finansami. Dlaczego więc aż co piąty Polak nie jest zwolennikiem takiego instrumentu? Porównywarka finansowa Comperia.pl przedstawia największe zalety popularnych ROR-ów.
www.comperia.pl
Ranking rachunków private banking. Najlepiej jest w Deutsche Banku
2016-03-24
Pieniądze otwierają wiele drzwi – także w bankach. Dysponując odpowiednią kwotą można pozwolić sobie na dużo więcej. Darmowe konta i karty, a do tego opieka dedykowanych doradców, kompleksowe zarządzanie majątkiem czy usługi concierge - witamy w świecie bankowości prywatnej! Najlepszy rachunek dla najmajętniejszych klientów, wg najnowszego rankingu Comperia.pl, ma w swojej ofercie Deutsche Bank.
www.comperia.pl
Pieniądze z „Rodzina 500 plus” odłóż na przyszłość dziecka
2016-02-22
Od początku kwietnia ruszy program „Rodzina 500 plus” gwarantujący wypłatę 500 zł na dziecko miesięcznie. Nawet jeśli Twój budżet domowy obyłby się bez tego zastrzyku gotówki, to pomyśl o budżecie Twoich dzieci gdy będą wchodziły w dorosłość. Poduszka finansowa na start z pewnością im się przyda, a z tych 500 zł co miesiąc może uzbierać się porządny kapitał!
www.comperia.pl


Najnowsze porady