05.10.2010, 10:36

Konkurs promujący transakcje bezgotówkowe w Banku Pekao SA

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Bank Pekao SA rozpoczyna kolejny konkurs promujący transakcje bezgotówkowe dokonywane kartami płatniczymi. Do wygrania są nagrody gwarantowane: 11 111 poduszek -pluszaków. W zamian za dokonanie transakcji bezgotówkowych, klienci banku będą mieli do wyboru 4 zwierzaki - poduszki.

Aby wziąć udział w konkursie należy być posiadaczem kart Maestro lub MasterCard wydanych przez Bank Pekao SA oraz od dziś do 15 listopada dokonać minimum 3 transakcje bezgotówkowe na dowolną kwotę. Należy zachować potwierdzenie i zgłosić się do wybranego Oddziału banku po nagrodę. Zgłoszenie transakcji możliwe jest także drogą pocztową.

Każdy uczestnik może wziąć udział w promocji wielokrotnie, za każdym razem zgłaszając minimum trzy transakcje.

Od ponad roku w Banku Pekao SA obowiązuje stały program rabatowy „Płać kartą, bo warto”, w którym klienci, płacąc kartami Banku Pekao SA u Partnerów programu, mogą uzyskać rabaty w wysokości nawet do 50 proc. Na początek nowego roku akademickiego klienci mogą skorzystać np. z upustów na wybrane podręczniki w sieci księgarń Bookland, Traffic Club, IURIS PRUDENTIA czy warszawskiej Księgarni Ekonomicznej, kursy językowe w British School oraz rabatów na bilety do Parku Wodnego w Krakowie i do kina Atlantic w Warszawie na seanse 3D.

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (05.10.2010).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
4370 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora