20.02.2012, 15:04

Kompleksowy kredyt hipoteczny w eurobanku

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Do 30 czerwca 2012r. klienci eurobanku zainteresowani kredytem hipotecznym mogą skorzystać z zupełnie nowej oferty przygotowanej przez tą instytucję. Propozycja przygotowana przez eurobank nie tylko pomoże w sfinansowaniu zakupu wymarzonego mieszkania, ale także obejmuje dodatkowe środki przeznaczone na remont i przeprowadzkę do nowego lokalu.

Eurobank wprowadził do swojej oferty tzw. kompleksowy kredyt hipoteczny. Wyjątkowość tego produktu polega m.in. na tym, że za jego pomocą można sfinansować praktycznie wszystkie aspekty związane z zakupem nowego mieszkania i to przy utrzymaniu atrakcyjnych warunków kredytowych.

Pieniądze można przeznaczyć na:

• remont nowo zakupionego mieszkania - wraz z wypłatą kredytu hipotecznego klienci od razu otrzymują pieniądze na remont, a potem spłacają tylko jedną ratę.
• pokrycie kosztów związanych z przeprowadzką - maksymalna kwota zwrotu kosztów wynosi 600 zł brutto. Warunkiem zwrotu jest przedstawienie przez kredytobiorcę faktury VAT lub rachunku za wykonanie usługi przeprowadzki.

Dodatkowym atutem oferty przygotowanej przez Eurobank są niewątpliwie jej atrakcyjne warunki. Osoba zainteresowana może bowiem liczyć na marżę zaczynającą się już od 0,99 proc. lub na odstąpienie od konieczności płacenia prowizji pobieranej z tytułu udzielenia danego kredytu. Aby jednak skorzystać z takich warunków potencjalny kredytobiorca musi skorzystać z dodatkowych produktów tej instytucji tj.:

• darmowego konta osobistego, z jednoczesnym przelewem wynagrodzenia przez cały okres kredytowania,
• wybranego wariantu/pakietu grupowego ubezpieczenia na życie, które powinno być utrzymane przez cały okres kredytowania.

Ponadto warunki cenowe przedstawianego kredytu są niezwykle czytelne i łatwe do wyliczenia. Są one bowiem uzależnione od poziomu LTV, czyli stosunku udzielonego kredytu mieszkaniowego (bez kredytowanych prowizji oraz składek ubezpieczeniowych) do wartości nieruchomości, która będzie stanowiła zabezpieczenie spłaty kredytu.

Szczegóły zawiera poniższa tabela:

Podstawowe parametry
Opcja z prowizją
 
LTV netto poniżej lub równe 85%”
LTV netto powyżej 85%
 0,99%
1,49% 
Prowizja
 2%
2% 
Opcja bez prowizji
 
LTV netto poniżej lub równe 85%
LTV netto powyżej 85%
Marża
 1,29%
 1,79%
Prowizja
 0%
 0%
Źródło: porównywarka finansowa Comperia.pl

Oferta kredytu hipotecznego przygotowanego przez Eurobank skierowana jest do klientów poszukujących tzw. kompleksowego podejścia do zakupu wymarzonego mieszkania. Obejmuje ona bowiem kredyt hipoteczny, środki na wykończenie lub remont, a także zwrot kosztów związanych już z samą przeprowadzką do nowego lokalu. Wszystko to powoduje, że oferta przygotowana przez tę instytucję wydaje się być dość ciekawą na tle konkurencji. Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (20.02.2012).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2773 artykuły -

zobacz inne artykuły tego autora