23.06.2009

Klienci oceniają... kredyt gotówkowy w Polbanku

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Pierwsze miejsce w rankingach: niskie oprocentowanie i brak prowizji - to bez wątpienia zalety Kredytu na miarę w Polbanku EFG. Nie wszyscy użytkownicy Comperii są jednak zadowoleni z procedur i dodatkowych usług, jakie proponuje bank. A co Ty sądzisz o kredycie gotówkowym w Polbanku?

Parametry finansowe kredytu są najistotniejszym, ale nie jedynym elementem oferty wpływającym na jego atrakcyjność. Dla kredytobiorców ważne są kompetencje pracowników banku, szybkość i jakość obsługi. Dodatkowe aspekty oferty najlepiej mogą ocenić więc sami klienci, którzy twarzą w twarz stanęli przed doradcą w banku. Prezentujemy banki przez pryzmat opinii i komentarzy naszych użytkowników, a jednocześnie klientów banków. Trudno na ich podstawie zbudować obiektywny obraz banku, ale w ten sposób próbujemy sprowokować dyskusję o jakości usług świadczonych przez banki. Dzisiaj klienci oceniają kredyt gotówkowy w Polbanku EFG.


Polbank EFG – Kredyt Na Miarę

W rankingu Comperii kredyt gotówkowy Polbanku znajduje się w czołówce najtańszych ofert, zwłaszcza przy niższych kwotach kredytu. Na atrakcyjność oferty wpływa też brak prowizji za udzielenie pożyczki. Wielu użytkowników bardzo pozytywnie ocenia produkt: Marek: „Mam kredyt w Polbanku i jestem bardzo zadowolony. Załatwiałem wszystkie formalności z doradcą mobilnym. Pieniążki na konto otrzymałem bardzo szybko.” heros.pl: „Polbank w kredytach gotówkowych w przeciwieństwie do kredytów hipotecznych działa bardzo sprawnie! 2 dni i po sprawie, 10 tys. na remont sobie wziąłem i doradzam generalnie kredyt gotówkowych na takie kwoty, a nie babranie się w hipotekę.” Polbank: „Ja mam - jest ok - spłacasz ile chcesz, tylko nie nabierz się na karty kredytowe, niby za darmo...”.

Więcej zastrzeżeń budzą produkty dołączone opcjonalnie do kredytu, chociażby ubezpieczenie. Kacper: „Ich ubezpieczenie to jedna wielka ściema. W ogólnych warunkach znajdziesz np. taki zapis, że niby jest to ubezpieczenie od śmierci, ale... tylko, jeżeli śmierć nie nastąpi wskutek wypadku. Wszystkim próbują je wcisnąć, pomimo że jest nieobowiązkowe.” huzar_1410: „Ja nie wiem kto wierzy w te wszystkie ubezpieczenia. Jakbym za każdym razem brał ubezpieczenie, to byłbym już ubezpieczony chyba na 2 mln złotych.”

Nie wszyscy klienci otrzymali jednak pozytywną decyzję i ich zdanie ogranicza się do samej dostępności oferowanego przez bank kredytu. KrysT: „Po pozytywnym zweryfikowaniu przez telefon otrzymałem od nich przesyłkę ze wszystkimi dokumentami, odesłałem wszystko uzupełnione. Mieli się odezwać w ciągu tygodnia - cisza. Dzwonię na infolinię: odmowa. Ale kartę kredytową za parę dni otrzymałem, a więc na kartę zasługuję, a na kredyt nie.” ANTEK: „Ten kredyt jest tylko dla tych co założą konto osobiste w Polbanku i dodatkowo wynagrodzenie będzie spływało na nie. Nie można zadeklarować własnych wpłat miesięcznych, musi być przelew od pracodawcy. Reasumując ....kredyt nie jest dostępny dla każdego”.


Spłacasz kredyt w Polbanku EFG lub składałeś do banku wniosek o kredyt? Co sądzisz o jakości obsługi i stosowanych procedurach? Podziel się swoimi doświadczeniami dodając komentarz poniżej.

 

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (23.06.2009).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2760 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora