Kalkulator Mieszkanie dla Młodych

Oblicz wysokość dopłaty w rządowym programie dopłat do kredytów hipotecznych - Mieszkanie dla Młodych
Województwo
Miasto
Liczba dzieci na wychowaniu
Rodzaj nieruchomości
Rynek zakupu
Powierzchnia użytkowa nieruchomości m2
Cena za m2 PLN
Cena nabycia nieruchomości PLN
Kwota kredytu PLN
Okres spłaty lat
Oprocentowanie kredytu %
Imię i nazwisko
E-mail
Telefon

Ile dostanę dofinansowania w ramach programu Mieszkanie dla Młodych?

Rządowy program dopłat do kredytów mieszkaniowych Mieszkanie dla Młodych zapewnia finansową pomoc przy zakupie pierwszego mieszkania. To, jak duża będzie kwota tej dopłaty, zależy jednak od kilku czynników: lokalizacji, powierzchni czy ceny nieruchomości. Do tego dochodzą parametry kredytu hipotecznego uwzględniającego wszystkie te warunki…

Wysokość dopłaty można jednak wyliczyć bardzo szybko – wykorzystując kalkulator MdM. Po wpisaniu odpowiednich danych system w kilka chwil pozwoli poznać przewidywaną kwotę dofinansowania w ramach programu Mieszkanie dla Młodych.


ARTYKUŁY POWIĄZANE:
Kredyt na kartę pobytu, czyli o pożyczkach na mieszkanie dla imigrantów
Imigranci - zwłaszcza z Ukrainy i Białorusi - stanowią coraz liczniejszą grupę pracowników nad Wisłą. Czy obcokrajowcy - tak chętnie witani przez polskie firmy narzekające na brak rąk do pracy, będą równie mile widziani przez banki? Sprawdziliśmy, jakie warunki musi spełnić cudzoziemiec, który chce zaciągnąć kredyt na mieszkanie.
Mieszkanie dla Młodych 2017: nowe wnioski o kredyty MdM już od dziś!
Dziś (8 sierpnia 2017 r.) banki wznowiły przyjmowanie wniosków o kredyty MdM. Ponowienie możliwości ubiegania się jeszcze w tym roku o kredyty hipoteczne z dofinansowaniem z programu Mieszkanie dla Młodych to efekt nowelizacji ustawy. Udostępniona dodatkowa pula dopłat na ten rok - 67 mln zł - może jednak zniknąć już w pierwszych dniach.
To już koniec MdM-u. Pula dopłat wyczerpana
Pula środków zarezerwowanych na wypłatę dofinansowań w programie Mieszkanie dla Młodych została już wyczerpana. W ciągu zaledwie dwóch dni Polacy złożyli 12,7 tys. wniosków o kredyt z dopłatą.
Znamy już limity MdM w pomorskim na 2018 rok. Są wzrosty
Z początkiem 2018 roku zwiększony zostanie maksymalny limit cenowy mieszkań, które będzie można kupić w województwie pomorskim w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Wzrost sięgnie od 7,7% do 11,4% wartości przeliczeniowej metra kwadratowego.
Kredyty MdM 2018: co warto wiedzieć przed złożeniem wniosku?
2 stycznia 2018 roku zostanie uruchomiony ostatni już nabór wniosków w programie Mieszkanie dla Młodych. Prognozowana fala zainteresowania kredytami MdM może doprowadzić do wyczerpania puli dopłat już w pierwszych dniach stycznia. Dla osób, które rozważają skorzystanie z dopłat, zebraliśmy garść najważniejszych informacji o zasadach programu, które będą obowiązywać w przyszłym roku.
Lub sprawdź najlepsze kredyty hipoteczne:
Bank
Rata
Prowizja
Oprocentowanie rzeczywiste
Ocena
klientów
 
Kredyt hipoteczny - oferta promocyjna dla klientów VIP
900.32 PLN
0.00 %
3.57 %
Bank Zachodni WBK - Kredyt hipoteczny - oferta promocyjna dla klientów VIP
Ekologiczny kredyt hipoteczny
890.29 PLN
2.00 %
3.68 %
BOŚ - Ekologiczny kredyt hipoteczny
Kredyt hipoteczny - oferta promocyjna
895.86 PLN
1.90 %
3.7 %
Bank Pekao - Kredyt hipoteczny - oferta promocyjna