11.09.2011, 14:36

Kalkulator kredytowy ING Bank Śląski

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 8.4     / 10 (oddano 5 głosów)

Polski rynek zalewa coraz większa fala banków. Coraz to nowe oddziały pojawiają się, niektóre szybko znikają, inne zaś łączą się w większe oddziały i umacniają swoją pozycje. ING Bank Śląski to jeden z tych banków, które radzą sobie dobrze, pomimo nadciągającej drugiej fali kryzysu gospodarczego. Jego strategia oparta jest na rozwoju i umacnianiu kondycji w polskim sektorze bankowym poprzez oferowanie zintegrowanych usług finansowych.

Polski rynek zalewa coraz większa fala banków. Coraz to nowe oddziały pojawiają się, niektóre szybko znikają, inne zaś łączą się w większe oddziały i umacniają swoją pozycje.

ING Bank Śląski to jeden z tych banków, które radzą sobie dobrze, pomimo nadciągającej drugiej fali kryzysu gospodarczego. Jego strategia oparta jest na rozwoju i umacnianiu kondycji w polskim sektorze bankowym poprzez oferowanie zintegrowanych usług finansowych.

Jak po kredyt, to...

ING Bank Śląski to jeden z tych banków, które w ostatnim czasie dynamicznie się rozwijają. W rankingach na najkorzystniejsze produkty zdobywa coraz wyższe pozycje, a klientów z miesiąca na miesiąc przybywa. Strategia banku skoncentrowana jest na jak najwyższej jakości obsługi klienta.

Usługi oferowane przez ING należą do najbardziej konkurencyjnych na rynku. Przykładem jest kredyt hipoteczny. Osoby zainteresowane tym produktem mogą bowiem liczyć na kompleksową obsługę. Nie masz czasu odwiedzić placówki banku? Nic nie szkodzi! W pakiecie świadczeń masz bowiem osobistą wizytę doradcy kredytowego w Twoim domu.

Jeżeli chcesz do minimum obniżyć koszty związane z kredytem, możesz zrezygnować z prowizji lub obniżyć marżę. Oprocentowanie utrzymuje się na niskim poziomie 5,5 proc., zaś kredyt możemy spłacać nawet przez 40 lat. Warunkiem otrzymania pożyczki jest posiadanie wkładu własnego w kwocie minimum 40 tys. złotych. Należy pamiętać, że suma kredytu nie może przekraczać 90 proc. wartości nieruchomości.

Kalkulator kredytowy ING

Narzędziem, które ułatwi nam obliczenie miesięcznej raty kredytu lub naszej zdolności kredytowej jest kalkulator kredytowy ING. Każdy bank kieruje się innymi zasadami przy obliczaniu zdolności kredytowej swoich klientów. Rozbieżności mogą być naprawdę duże. Jeżeli chcemy zadłużyć się w konkretnym banku powinniśmy więc korzystać ze stworzonych przez niego narzędzi.

Kalkulator kredytowy ING jest prosty w obsłudze i wymaga jedynie wiedzy na temat naszego potencjalnego zobowiązania. Aby oszacować miesięczną ratę kredytu wystarczy więc podać cel kredytowania, wartość nieruchomości, walutę kredytu, okres spłaty oraz rodzaj rat.

    
Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (11.09.2011).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2795 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora

Zobacz dyskusje na forum
Forum o kredytach
Kredyt na mieszkanie a liczba dzieci. 29.4.2016 8:43 przez:
Edds

forum o kredytach