21.09.2011, 14:56

Jesienne kredyty hipoteczne w BNP Paribas

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Do 15 grudnia b.r. bank BNP Paribas kusi wszystkich zainteresowanych kredytem hipotecznym promocyjną wysokością marży. Jej poziom zaczyna się od 0,9 proc., a warunkiem jej uzyskania jest tylko założenie konta osobistego w tej instytucji.

Dla wszystkich klientów, którzy już posiadają bądź noszą się z zamiarem założenia konta w BNP Paribas, bank proponuje odstąpienie od pobierania prowizji z tytułu udzielenia kredytu hipotecznego oraz marżę w wysokości 0,9 proc. przez pierwsze pięć lat kredytowania.

Oferta obowiązuje bez względu na kwotę zaciąganego zobowiązania oraz wielkości posiadanego wkładu własnego. Po zakończeniu pięcioletniego okresu promocyjnego wysokość marży będzie wynosiła 1,29 proc.

Produkty objęte promocją to:
·         kredyt mieszkaniowy,
·         mieszkaniowego kredytu refinansowy,
·         kredytu mieszkaniowy w ramach programu „Rodzina na Swoim”.

Promocja ta jest jednak obostrzona pewnymi warunkami. Po pierwsze, powyższe konto należy zasilać wpływami w wysokości minimum 1 proc. kwoty udzielonego kredytu, po drugie - wykonywać trzy operacje bezgotówkowe miesięcznie oraz wykupić ubezpieczenie na życie. Powyższe czynności powinny być realizowane co najmniej przez pierwsze pięć lat kredytowania.

Promocją zostały objęte także inne produkty hipoteczne dostępne w banku BNP Paribas:

Stawka marży a rodzaj produktu hipotecznego
Nazwa produktu
Wysokość marży
Dwuwalutowy kredyt mieszkaniowy
1,42 %
Kredyt multihipoteka
od 1,62 %
Pożyczka hipoteczna
od 3,12 %
Źródło: porównywarka finansowa Comperia.pl


Dodatkowo w ramach organizowanej promocji bank wraz z TU Cardif zaproponował swoim klientom nowe ubezpieczenie na życie i od utraty pracy. Jest ono zawierane na okres jednego, trzech lub pięciu lat. Wybór odpowiedniej opcji zależy jak zawsze od klienta.

Bank BNP Paribas jest bardzo aktywnym graczem na rynku kredytów hipotecznych. W tej chwili oferuje on swoim klientom siedem różnych rodzajów takich produktów. Umożliwiają one potencjalnym klientom realizację wszelkich planów mieszkaniowych, a co za tym idzie wydatnie przyczyniają się do spełniania marzeń o własnym lokum.

Comperia.pl

 

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (21.09.2011).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2773 artykuły -

zobacz inne artykuły tego autora