08.02.2011, 16:20

Gotówka przez internet, bez wychodzenia z domu w Meritum Bank

Ocena: 1 gwiazdka Ocena: 2 gwiazdki Ocena: 3 gwiazdki Ocena: 4 gwiazdki Ocena: 5 gwiazdek Ocena: 6 gwiazdek Ocena: 7 gwiazdek Ocena: 8 gwiazdek Ocena: 9 gwiazdek Ocena: 10 gwiazdek

Ocena: 0     / 10 (oddano 0 głosów)

Aż 120 000 zł kredytu gotówkowego można otrzymać bez wychodzenia z domu, w całkowicie internetowym, samoobsługowym procesie. To nowość zaproponowana przez Meritum Bank.

Sprawdź teraz najlepsze kredyty gotówkowe w naszej porównywarce!

W tym momencie jest to jedyny kredyt do 12000 złotych dostępny online. Umowa podpisywana jest przez klienta online kodem sms lub kodem z tokena, a przez bank bezpiecznym podpisem elektronicznym.

Oferta Meritum zakłada, że każdy klient bez konieczności składania dodatkowych dokumentów może dostać 10 000 złotych. Przy wyższych kwotach konieczne będzie przedstawienie m.in. zaświadczenia o zarobkach. Jest ono akceptowane w formie elektronicznej. Dodatkową korzyścią jest możliwość otrzymania pieniędzy już następnego dnia. Wystarczy złożyć polecenie przelewu wynagrodzenia do banku.

Aby otrzymać kredyt, wystarczy jedynie wypełnić krótki, nieskomplikowany wniosek kredytowy dostępny w systemie bankowości elektronicznej, w zakładce Wnioski i dyspozycje.

Na tej podstawie w ciągu kilku minut, za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej, otrzymujemy wstępną decyzję kredytową. Ponadto, wraz ze wstępną decyzją kredytową Bank udostępnia kalkulator ofertowy, umożliwiający dopasowanie kredytu do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Dokumenty podpisane elektronicznie
Po elektronicznej akceptacji oferty Banku, w systemie bankowości elektronicznej otrzymuje się dostęp do elektronicznej wersji umowy kredytowej, którą należy podpisać, tzn. zautoryzować jej treść posiadanym pakietem bezpieczeństwa (kodem SMS lub kodem z Tokena).

Po otrzymaniu kredytu stałe raty spłaca się we wskazanym przez siebie dniu miesiąca.

Bank nie wymaga poręczycieli i dodatkowych zabezpieczeń kredytu. Akceptowane są także różne źródła przychodów, m.in. umowa o pracę, kontrakt, emerytura, renta, działalność gospodarcza oraz działalność rolnicza.

Comperia.pl

Wymienione w tekście informacje, liczby i oferty są aktualne w dniu powstania artykułu (08.02.2011).

Podziel się:

Wykop

Comperia.pl w Google+
Ekspert Comperia.pl
2781 artykułów -

zobacz inne artykuły tego autora