• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Alternatywne inwestowanie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
velvet

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 19:58
Witam,
czytałam ostatnio kilka wątków o inwestycji w sztabki złota. Wiadomo ze nasza przyszłość i emerytury na chwile obecną nie sa zbyt pewne. Ale ostatnio zastanawiałam sie nad inwestycja, w ziemie. Czytałam że są nawet takie programy gdzie inwestuje sie przez 2 lata. Nie jest to zbyt długo terminowe ale w ten sposób moze by wypracować sobie jakis kapitał i gromadzić go z czasem. Co wy o tym sądzicie?
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 10:41
tak kiedys dzownil do mnie taki matołek z propozycja kupna działki na mazurach - no scam jak nic...inwestujesz w ziemie w ktora inwestuja tez inni - w ta sama - wiec tak naprawde nic nie jest twoje i dostajesz jakies marne pieniadze za to.. ja bym sie od takich oszustow trzymala z daleka
Cytuj
Klimek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.7.2014 6:01
Skoro cię stać na inwestycje w ziemie to może kup sobie działki na własną rękę zamiast bawić się w jakieś programy? Dla mnie to trochę podejrzane zwłaszcza, że nigdy ta ziemia nie będzie Twoja. Pomyślałeś co zrobisz jeśli coś pójdzie nie tak i Twoje pieniądze przepadną? Już lepiej zainwestuj w złoto.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.7.2014 14:38
inwestowanie w zloto, antyki , dzialki ... jak sie czlowiek zna to moze inwestowac w cokolwiek i madrze zarzadzac, gorzej jak czlowieka namowi jakis mierny doradca na inwestycje apotem zostawi go na lodzie. Do sadu tego nie podasz, w sumie to wtedy mozna sie z zyskami zegnac.
Cytuj
kayla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.7.2014 10:37
o takich programach nie słyszałam, więc zdania na ich temat nie mam, nie wiem na czym polegają. A co do samego inwestowania w ziemie to wydaje mi się, że najwięcej zyskują ci, który tę ziemię napyli parę dobrych lat temu. niby teraz wartość ziemi wciąż rośnie, ale nawet nie wiadomo kiedy ten bum się skończy.
Cytuj
czSzekolada

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 1:27
mi się wydaje że każda inwestycja jest dobra. ziemia jest coraz droższa ale trzeba też potrafić wyczuc kiedy można ją sprzedać. Szkoda że kilka lat temu nie miałem wystarczająco środków na kupno ziemi, bo teraz zysku by z tego było prawie dwa razy więcej... teraz się boję ze wartość może nagle spaść i jedynie na tym stracę, nigdy nie wiadomo kiedy jest ten szczyt wartości. Ale w sumie każda inwestycja daje jakieś wątpliwości.
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 10:56
uwazaj tylko na inwestowanie w ziemie bo do mnie kiedys jakis taki naciągacz dzwonił ze moge kupic udziały w dzialce na mazurach i bede na tym zarabiać, jakaś działka, gdzieś tam i jakieś pieniądze- widać że oszustwo
Cytuj
Redzajna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.8.2014 20:09
udziały to co innego niż własny kawalek ziemi, ale fakt fakttem, na ziemi też trzeba się znać i znać okolice, historie, wszelkie przepisy, ewentualnie mieć zaufanego, sprawdzonego notariusza i w ogóle. Rynek nieruchomości bardzo szybko się zmienia, ceny też skaczą i nie wiadomo ile to leszcze potrwa, czy nagle ceny nie zaczną spadać. To trzeba obserwować tak jak każde inne inwestycje
Cytuj
Mulan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 18:36
Wg mnie teraz się nie opłaca inwestowac w ziemię, no ile ta ziemia może jeszcze drożeć już jest na tyle droga że mało kto się decyduje na kupno, tanią ziemie można kupić jedynie na wsiach z dala od cywilizacji ewentualnie w górach bądź nad morzem. Tereny najbardziej pożądane to minimum wydatek 200 zł za metr i to jest taka kwota przez którą wiele ludzi rezygnuje z wizji własnego domu jednorodzinnego. Z resztą kupując - inwestując w ziemie za taką kwotę, żeby zyskać trzeba by chociaż trochę podbić cenę czyli będzie ona nieosiągalna dla jeszcze większej liczby ludności...
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.8.2014 11:43
Wydaje mi się, że na ten temat to trzeba mieć jakieś pojęcie żeby inwestować z sukcesem. To nie jest tak że kupisz sobie ziemię i ona na ciebie zapracuje. Trzeba wiedzieć gdzie kupić i za ile, a później komu ją sprzedać, żeby na tym dobrze wyjść. Lepiej wpłacić pieniądze na lokatę i one same na siebie zarobią:)
Cytuj
Odpowiedź