• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Wakacyjne ubezpieczenie dziecka

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
desperados

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 16:23
Myślę, że dzieci na koloniach raczej mają ubezpieczenie, ale może dodatkowe ubezpieczenie też się przyda... nigdy nie zastanawiałem się co obejmuje takie ubezpieczenie dziecka jadącego na kolonię czy chociażby wycieczkę szkolną. Mój brat miał jakiś problem z ubezpieczeniem, nie otrzymał go w końcu, ale nie pamiętam teraz z jakiego powodu. Być może warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie turystyczne, w BZ WBK jest chyba 50% zniżki dla dziecka.
Cytuj
VintageSkirt

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 19:51
organizator kolonii jest zobowiązany do wykupienia ubezpieczenia na wypadek nieszczęśliwych wypadków, więc inne ubezpieczenie nie jest potrzebne. bardzo dużo ludzi o tym nie wie, właściwie nie wiem czemu przy zapisie dziecka na kolonie ta kwestia nie jest poruszana przez samego organizatora, może jest to dla nich normalne i nie biorą pod uwagę że ktoś może o tym nie wiedzieć
Wypowiedź została zmieniona przez: VintageSkirt 16.7.2014 19:51
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 12:17
Rzeczywiście przy wyjeździe na kolonie powinno być ubezpieczenie już w cenie kolonii, ale dodatkowe nigdy nie zaszkodzi. Z tego co wiem są ubezpieczenia turystyczne to może takim? Najlepiej podzwoń po kilku ubezpieczycielach i porównaj ich oferty.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 13:20
Wiem, że na koloniach dziecka już płacisz za jakieś ubezpieczenie, przynajmniej tak powinno być, natomiast jeżeli chcesz jakieś dodatkowe to musiałabyś sprawdzić kilku ubezpieczycieli i zapytać co i jak.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.9.2014 13:04
I z jakiego ubezpieczenia w końcu skorzystała autorka postu?
Jestem ciekawa, bo dziecko mojej siostry będzie jechało na ferie zimowe i też będziemy wybierać ubezpieczenie już za kilka miesięcy.
Cytuj
k_korocz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.1.2015 10:59
pokrzywkaaa napisał
I z jakiego ubezpieczenia w końcu skorzystała autorka postu?
Jestem ciekawa, bo dziecko mojej siostry będzie jechało na ferie zimowe i też będziemy wybierać ubezpieczenie już za kilka miesięcy.

My jak wysyłamy dziecko to dodatkowo ubezpieczamy je w pzu. Posiadają oni tam cały program ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków tak więc warto jest się zorientować.
Oczywiście dziecko ma już wykupione tam ubezpieczenie ale jest to zwykle podstawowa opcja tak wiec warto jest je na pewno zabezpieczyć w dodatkowy sposób.
Cytuj
Zrazyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.12.2015 12:08
desperados napisał
Myślę, że dzieci na koloniach raczej mają ubezpieczenie, ale może dodatkowe ubezpieczenie też się przyda... nigdy nie zastanawiałem się co obejmuje takie ubezpieczenie dziecka jadącego na kolonię czy chociażby wycieczkę szkolną. Mój brat miał jakiś problem z ubezpieczeniem, nie otrzymał go w końcu, ale nie pamiętam teraz z jakiego powodu. Być może warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie turystyczne, w BZ WBK jest chyba 50% zniżki dla dziecka.
Posyłam córke na ferie zimowe i chc dodatkowo ubezpieczyć, bo moim zdaniem szkolne ubezpieczenie jest całkiem podstawowe. Dziecieki jadą na narty wiec szukam konkretnie na to.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
nnatan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.12.2015 15:33
A czy takie szkolne ubezpieczenie NNW nie działa w przypadku wyjazdów na ferie? Mam wrażenie, że tak.
Pewnie musiałbyś to sprawdzić, najlepiej iść do szkoły i tam poprosić o umowę czy OWU, o ile to mają.
A ten wyjazd to w Polskie góry czy za granicę? Bo jak za granicę to na pewno trzeba kupić jakieś dodatkowe ubezpieczenie.
Cytuj
malwa

Niezarejestrowani

1.4.2016 13:05
dokładnie, przy wyjeździe za granicę lepiej dmuchać na zimne i wykupić coś dodatkowo... Córa jedzie na obóz do chorwacji i właśnie szukam czegoś dodatkowego, dzienny koszt to przecież jakieś śmieszne grosze a pomoc może okazać się niesamowita :)
Cytuj
WAR-TO UBEZPIECZENIA Marian Bułecki

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 1163 razy

Wyślij wiadomość

1.4.2016 17:55
malwa napisał
dokładnie, przy wyjeździe za granicę lepiej dmuchać na zimne i wykupić coś dodatkowo... Córa jedzie na obóz do chorwacji i właśnie szukam czegoś dodatkowego, dzienny koszt to przecież jakieś śmieszne grosze a pomoc może okazać się niesamowita :)

Proponuję najpierw skontaktować się z organizatorem tego obozu. Jakieś ubezpieczenia zapewne są planowane.Pytanie jakie, czyli z jakim zakresem ochrony, na jakie sumy, itd. Obóz za granicą, warto więc zapytać jak organizator "ogarnia" kwestię leczenia obozowiczów. Może się okazać, że "ogarnia" w ten sposób, że każdy uczestnik w tym zakresie musi sam się ubezpieczyć. Polecam wątek dot. ubezpieczeń turystycznych.
Cytuj
blog: www.wartoubezpieczenia.pl
www.facebook.com/wartoubezpieczenia
mbulecki@gmail.com
Odpowiedź