• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co z assistance?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
MariuszL

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.5.2014 20:19
hej, ma do was pytanie. Korzystanie w swoich ubezpieczeniach z pakietu assistance czy raczej zdecydowaliście sie na jednorazową pomoc. Wiadomo ze samochód nie psuje sie nam każdego dnia,a takie ubezpieczenie to dodatkowy koszt dla nas. Sam stoje przed dylematem czy zdecydować sie własnie na to ubezpieczenie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.5.2014 20:56
Moim zdaniem assistance to podstawa. Nie raz korzystalem jak był problem z opona, czy z akumulatorem. Moim zdaniem ubezpieczenie auta bez assistance nie ma sensu
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.5.2014 9:08
Ja mysle, ze warto to nie sa duze koszty. Znajdz sobie np. w banku jakies assistance, np w mBanku placisz 7 zł miesiecznie, a masz w tym 2 razy do roku mozliwosc usprawnieniia pojazdu na miejscu zdarzenia lub holowanie pojazdu, raz pokrycie kosztów naprawy opon. TO moze wystarczyc.
Cytuj
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 9:20
Ja mam assistance Wariant Standard dołączany do umów OC i AC Standard w cenie polisy w Warcie. Poleca. Co prawda jeszcze nie musialem korzystac, ale jakos tak spokojniej sie jezdzi.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.5.2014 13:04
Ja mam z OC AC PZU Auto Pomoc, płace 49 zł rocznie. Wiec smieszne pieniadze. Juz raz mi sie przydało, trzeba było holowac, wszystko elegancko załatwione.
Cytuj
SzymonR

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.5.2014 17:30
no to zastanawiamy sie nad tą samą rzeczą bo ja też myślę co z tym assistans. Do tej pory nie miałem wykupionego i trochę żałuje bo były momenty w których bardzo by mi sie to przydało a tak jak mówią koledzy wyżej to nie sa aż takie duże koszta.
Cytuj
Beata17

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.5.2014 18:52
a to ja swojego czasu miałam wykupione assistance i tak się akurat działo że w ogóle mi się nie przydało, było mi całkowicie zbędne. A później gdy zrezygnowałam bo uznałam że to tylko niepotrzebne wydawanie pieniędzy jak na złość assistance przydałoby mi sie jak nigdy wcześniej, wiec chyba nie ma reguły czy coś sie przydaje czy nie.
Cytuj
Romek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.5.2014 19:00
Oczywiście assistance jest jak najbardziej potrzebne .Teraz większość ludzi opłaca to ubezpieczenie ,szczerze to parę groszy ale w różnych sytuacjach okaże się bardzo pomocne .Myślę że nie masz co się zastanawiać lepiej się zdecydować.
Cytuj
Angel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.5.2014 17:27
A ja raczej zastanawiałabym się nad opłacalnością tego ubezpieczenia. Bo nie każdy ma tak awaryjny samochód by potrzebował tej pomocy co jakiś czas. Jest taki rok ze samochód nie psuje się w ogóle a przy niektórych ofertach opłata na assistance jest dość wysoka.
Cytuj
gruby_franek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2014 11:54
Jak zwykle przy ubezpieczeniach dobrowolnych najważniejsze jest przeczytać warunki umowy.

Assistance nie jest sobie równy:). Czasami jest limit kilometrów powyżej którego zaczyna działać - czyli jak ktoś jeździ autem do pracy i z powrotem to może nigdy nie skorzystać z tego produktu choćby i opłacał składkę. Ważne są też limity kilometrów, bo np. co z tego, że mi auto odholują do warsztatu w Gdańsku, tam opłacą trzy dni hotelu lub opłacą powrót do domu, skoro ja mieszkam w Krakowie a naprawa będzie trwała tydzień bo terminy są obłożone?

Assistance jest bardzo fajnym ubezpieczeniem. Dla tych, którzy nie zdecydowali się na AC jeszcze fajniejszym. Ale - czytajcie warunki umowy bo się przejedziecie.
Cytuj
Franek - your friendly neighborhood grammar nazi
Odpowiedź