• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Co z assistance?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
BakŁażaN

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.7.2014 10:05
To jest to, że jak płacisz, a nie korzystasz to żal wydawać kasy, a jak nie masz, a akurat potrzebujesz to się gryziesz w zęby czemu nie wykupiłeś. nigdy nie wiadomo co się przydarzy na drodze i kiedy potrzebna będzie pomoc. Tym bardziej jeśli zdarza Ci się jeździć w długie trasy. Ja co 2 tyg. robię po 300 km i nie wyobrażam sobie ubezpieczenia bez assistance.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.8.2014 14:13
Ja nie korzystam z pakietu assistance ale sporo moich znajomych korzysta i są bardzo zadowoleni. To wszystko zależy od Twoich potrzeb i od tego czy jesteś w stanie za to płacić. Wiem, że dużo osób się decyduje a potem marudzi, że musi płacić.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 14:29
BakŁażaN napisał
To jest to, że jak płacisz, a nie korzystasz to żal wydawać kasy, a jak nie masz, a akurat potrzebujesz to się gryziesz w zęby czemu nie wykupiłeś. nigdy nie wiadomo co się przydarzy na drodze i kiedy potrzebna będzie pomoc. Tym bardziej jeśli zdarza Ci się jeździć w długie trasy. Ja co 2 tyg. robię po 300 km i nie wyobrażam sobie ubezpieczenia bez assistance.


No to prawda i często się to niestety sprawdza. Rzeczywiście jak się jeździ w dalekie trasy to warto mieć takie ubezpieczenie bo nigdy nie wiadomo. Jeżeli jeździsz po mieście to ja bym nie płaciła.
Cytuj
Odpowiedź