• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

gdzie ubezpieczyć samochód

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Landolina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 18:37
Witam,
jak co roku kończy mi się ubezpieczenie na samochód. Wcześniej przez pare lat byłam ubezpieczona w PZU, teraz zaczynam zastanawiać sie czy nie przejść do innej firmy ubezpieczeniowej . Na rynku widze że zrobiło sie ich sporo i nie bardzo wiem której mam zaufać? Może powiedzcie mi gdzie wy ubezpieczacie swój samochód?
Cytuj
beciazz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 21:37
A czemu chcesz uciekać od PZU? to ze na rynku jest teraz sporo firm ubezpieczeniowych to nic nie zmienia. Firmy te beda przychodziły i odchodziły a jak w PZU masz dobrą oferte to po co chcesz to zmieniać?
Cytuj
AgataMad

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 10:51
PZU jest najdluzej i jest najpewniejsze. Ja wolę trzymać się PZU, bo mnie nigdy nie zawiodło. Ale lepiej idz do innych firm ubezpieczeniowych i sie o nich dowiedz.
Wypowiedź została zmieniona przez: AgataMad 30.6.2014 10:51
Cytuj
Hrabi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 16:46
Ja osobiście korzystam z ubezpieczenia samochodu w PZU. Dobre warunki, duże zniżki. Moim zdaniem mają najlepszą ofertę. Co do innych ubezpieczalni to muszę przyznać, że nie słyszałem pochlebnych opinii. Jeśli jesteś jednak zainteresowana zmianą to pochodź i popytaj o oferty w innych ubezpieczalniach. Jednak jeśli chcesz pewniaka to zostań w PZU.
Cytuj
Irena00

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.6.2014 18:58
Odejdz od PZU jak najszybciej. Jest tyle fajnych innych firm ubezpieczeniowych, które traktują Cię jak człowieka, a nie jak śmiecia w momencie gdy chcesz odzyskac swoje pieniadze, a podlizuja Ci sie jak wykupujesz od niej ubezpieczenie. Po prostu kpina.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

1.7.2014 10:44
Irena00 napisał
Odejdz od PZU jak najszybciej. Jest tyle fajnych innych firm ubezpieczeniowych, które traktują Cię jak człowieka, a nie jak śmiecia w momencie gdy chcesz odzyskac swoje pieniadze, a podlizuja Ci sie jak wykupujesz od niej ubezpieczenie. Po prostu kpina.
Niby czemu, ja zawsze mam wzytsko w PZU, tak jak moja rodzina i znajomi i jest okej. Lepsze to niz jakas firma, która może za chwile upasc.
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:39
Dokładnie! PZU jest na rynku od wielu lat i nie zanosi się na to, że miałoby upaść. A te nowe firmy raz przychodzą, raz odchodzą i nie wiadomo co się stanie z naszym ubezpieczeniem jak taka firma ogłosi bankructwo czy coś w tym stylu. Najlepiej korzystać z usług sprawdzonych firm, które wyrobiły sobie markę.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:47
Jest coś takiej jak porównywarka ubezpieczeń samochodów, my korzystaliśmy z niej gdy chcieliśmy ubezpieczyć nasz samochód. Wystarczy wpisać wszystkie dane swoje i samochodu, a program porówna wszystkie dostępne ubezpieczenia. Wtedy będziesz mogła wybrać najtańsze lub po prostu takie, które będzie CI odpowiadało.
Cytuj
lipslikesugar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 12:21
Skorzystaj z porównywarki ;D sama odeszłam od PZU - po prostu znalazłam atrakcyjniejszą ofertę. Teraz jest wiele firm ubezpieczeniowych oferujących na prawdę dobre i tanie ubezpieczenia. Przecież nikt nie musi się wiązać z jedną firmą ubezpieczeniową na całe życie. Ja z mojej strony mogę polecić oprócz PZU - AXA, Liberty Direct i Warta/HDI.
Cytuj
abzibzi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 12:31
Ja nie korzystałam z żadnej porównywarki przy wyborze ubezpieczenia na samochód. Kierowałam się raczej doświadczeniem moj rodziny i znajomych. Ostatecznie wykupiłam ubezpieczenie w Allianzie i na razie nie narzekam. Nie miałam jeszcze żadnej stłuczki (odpukać) więc nie wiem jak jest z odszkodowaniem.
Cytuj
Odpowiedź