• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

gdzie ubezpieczyć samochód

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
zgredek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 15:40
Ja nowe firmy ubezpieczeniowe omijam szerokim łukiem. Ich oferty są ładne, piękne tylko w reklamie i podczas rozmowy z przedstawicielem. Później po podpisaniu umowy wszystko wychodzi na jaw. Skoro jesteś ubezpieczona w PZU to tam zostań i nie wymyślaj:)
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 16:47
Ja miałam ubezpieczony samochód w AXA ale myślę o przeniesieniu do AVIVA lub PROAMA. Przeglądalam ostatnio oferty tych dwóch firm i wydają mi się bardzo korzystne. Ma ktoś z was u nich ubezpieczone auto? Jak jest w rzeczywistości? Nie robią żadnych przekrętów?
Cytuj
Masny

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 18:23
Albo mi sie wydaje albo widziałem ostatnio reklame jakiejś agencji do ktorej można było przyjść a oni porównywali dla Ciebie kilka ofert firm i pomogali wybrać tą najlepsza. Moze własnie idz do takiej agencji i niech oni pomoga Ci zdecydowac.
Cytuj
Sali

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 20:56
O mi tez sie przypomina że widziałam coś takiego. Ale za nic nie moge sobie przypomnieć nazwy. Chyba też w wielu miastach jest tak ze pracuje taki agent, trzeba tylko dobrze poszukac, Może znjadzie dla Ciebie fajna oferte.
Cytuj
muminek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 21:05
Po co chodzić do jakiś agentów skoro można zajrzeć do porównywarki w internecie. Ja mam od lat ubezpieczenie w PZU i za nic z niego nie zrezygnuję. Te nowe firmy mogą za chwilę upaść a PZU jakby nie patrzeć jest na rynku od lat. Poza tym ich oferta jest naprawdę korzystna.
Cytuj
Piotrek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 14:37
jak dla mnie PZU to jest kompletny niewypał. Lepiej poszukaj sobie czegoś lepszego i bardziej godnego zaufania niż Państwowy Zakład Ubezpieczeń. Według mnie jest to zwykła banda złodziei, którym sie nic a nic nie da udowodnić.
Cytuj
KolczatKa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 16:00
Tak, już chyba wszyscy wiemy, że PZU zdecydowanie wygrywa w przedbiegach. Moje pochlebne zdanie na temat tej ubezpieczalni nie będzie więc zaskoczeniem. Dajmy dziewczynie szanse na poszukanie bardziej dogodnej oferty. Obecnie dużo firm reklamuje swoje kandydatury. Wiele z nich naprawdę są kuszące. Usiądź na spokojnie weź pod uwagę wachlarz rozmaitości różnych firm i zdecyduj, która Twoim zdaniem będzie dla Ciebie najlepsza. Bądź co bądź to Twoje ubezpieczenie.
Cytuj
Syla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 17:57
A dlaczego by nie skorzystać z najprostszego i najskuteczniejszego sposobu jakim jest Państwowy Zakład Ubezpieczeń. Dużo osób jest ubezpieczonych i mają ubezpieczone rzeczy w PZU, to dlaczego z tego nie skorzystać?
Cytuj
Karina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.7.2014 18:37
Mojemu koledze w jakiejś firmie ubezpieczeniowej zaproponowali za samochód z 1999 roku z silnikiem 1.0 o 1000 zł więcej niż w PZU. Niestety nie pamiętam jaka to była firma ;/ ja na przykład mam auto z 1998 roku z silnikiem 1.9 i najkorzystniejszą ofertę zaproponowano mi w AXA, chociaż poprzedni właściciel miał w Liberty Direct i gdy ubezpieczał to własnie tam oferta była najkorzystniejsza. Różne samochody, różne oferty, różni ludzie i różne zniżki. AXA mnie nie zawiodła, teść ma Wartę i Warta nie zawiodła go nawet kilkakrotnie. Ale fakt faktem - grunt to ich zaangażowanie gdy są na prawdę potrzebni, a nie wysokość składki.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.8.2014 11:17
Ja też bym skorzystała z porównywarki internetowej ubezpieczeń. Tak właśnie wybraliśmy z mężem nasze ubezpieczenie i póki co jesteśmy bardzo zadowoleni. Fajnie, że w takich porównywarkach często mają bardziej atrakcyjne oferty niż na miejscu jakbyś pytała.
Cytuj
Odpowiedź