• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jaki abonament medyczny

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tataraka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 19:21
Witam,
jak wiadomo na naszą służbę zdrowia nie ma co liczyć. Ostatnio coraz poważniej zastanawiam sie nad wykupieniem gdzieś abonamentu medycznego. Wcześniej nie korzystałam z tych usług i nie wiem gdzie najlepiej taki abonament wykupić i ile moze kosztować? ktoś z was ma wykupione coś takiego?
Cytuj
Nessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.6.2014 21:09
A to powiedz mi gdzie taki abonament medyczny sie wykupuje? Bo nie wiedziałam ze jest taka możliwość. Osobiście póki co korzystam u usług naszej służby zdrowia. No nie powiem żeby było jakoś super ale chyba wole tak zeby nie płacić komus.
Cytuj
Orzeszek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.6.2014 21:57
O kurcze ja nawet nie wiedziałem że jest cos takiego jak abonament medyczny, sądziłem ze są te prywatne ośrodki ale nie w każdym trzeba cos płacić. Wiem bo w naszym mieście takie jest i sporo osób sie do niego przepisało.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 11:54
Nie miałam pojęcia o istnieniu abonamentu medycznego, ale zastanawiam się czy to naprawdę działa. Bo skoro ubezpieczenie zdrowotne tyle kosztuje a my nadal nie możemy liczyć na służbę zdrowia to jak będzie w przypadku abonamentu?
U mnie również nikt z tego nie korzysta, najlepiej zrobisz jeżeli popytasz wśród znajomych być może ktoś już taki abonament wykupił?
Cytuj
rafus9973

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 12:43
szukałem czegoś takiego w Krk i spotkałem się z cenami od 140 do ponad 300 zł. Któraś placówka oferowała też indywidualne stworzenie takiego abonamentu w zależności od oczekiwanych usług/potrzeb... zwał jak zwał. Może to i dobra rzecz, ale chyba jednak wolę zostać przy NFZ, przynajmniej jedna rzecz do pamiętania mniej.
Cytuj
darecki

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 17:19
Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o pakietach medycznych. Ja i moja rodzina jesteśmy zapisani do ośrodka zdrowia pod Poznaniem i nie narzekamy. Zawsze jest miejsce w ten sam dzień do lekarza, badania są robione od ręki a gdy jest jakiś problem to można zadzwonić lub przyjechać na pomoc doraźną. To wszystko na NFZ. Powiem szczerze, że wcześniej byłem w dwóch innych ośrodkach i nie było tak dobrze.
Cytuj
Masny

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.7.2014 18:31
jest cos takiego ale wydawało mi sie że to tylko po jakiś większych miastach w tych małycj królują jeszcze publiczne ośrodki zdrowia. Chociaz u nas jest prywatny ośrodek a za nic sie nie płaci i tak wszystko jest refundowane.
Cytuj
Aśko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.7.2014 6:59
Moja mama i brat mają taki pakiet medyczny z pracy i z tego co widzę lekarz do którego chodzą jest świetnym specjalistą. Ja niestety nadal tkwię w zwykłym ośrodku zdrowie bo nie stać mnie na wykupienie takiego abonamentu dla czterech osób.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

2.7.2014 10:35
Masny napisał
jest cos takiego ale wydawało mi sie że to tylko po jakiś większych miastach w tych małycj królują jeszcze publiczne ośrodki zdrowia. Chociaz u nas jest prywatny ośrodek a za nic sie nie płaci i tak wszystko jest refundowane.
W małych miastach też pełno jest luxmedów, medicoverów i innych tego typu ośrodków, te abonamenty, które maja wcale nie są wysokie, a masz lekarza bez kolejki. Polecam.
Cytuj
Rekin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.7.2014 15:04
myślałem, że abonamenty medyczne są dla firm... coś jak karnety do fitness klubu albo porozumienie pracodawcy z lekarzem medycyny pracy i że jest to zysk dla firmy - bo taniej niż normalnie i dla lekarza/przychodzi - bo dużo klientów. To prywatne osoby też mogą sobie wykupić coś takiego? A co wtedy ze składkami na ubezpieczenie zdrowotne? No bo w końcu to całe NFZ to wcale nie tak całkiem za darmo leczy...
Cytuj
Odpowiedź